Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi lehet az oka annak hogy, a...

Mi lehet az oka annak hogy, a telefonom eddig 2-3 óra alatt feltöltött most meg 5-6 óra?

Figyelt kérdés
Egy éve vettem újonnan és tegnap ki lett cserélve az aljzat, új gyári töltőt is kaptam és semmi nem változott. Akksit is leteszteltem tesóm telefonja akksiját az enyémbe raktam és ugyan ugy lassan töltött, 20 PERC ALATT 2% ment fel de amikor visszatettem az övébe fel ment 81.re
2017. nov. 26. 15:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Megnézted a számokat az új töltőn? Lehet, hogy teljesen más áramerősséggel tölti, mint a régi, és ez az oka.
2017. nov. 26. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
samsung galaxy j5 2016 van és ugyan olyan töltőt kaptam mint amikor vettem gyári samsung töltőt
2017. nov. 26. 17:08
 3/4 A kérdező kommentje:
ugyan olyan az áramerőssége. Holnap akkor vissza viszem a szervizbe
2017. nov. 26. 17:10
 4/4 A kérdező kommentje:
Ma például 12 óra 33kor kezdtem tölteni 2 ora mulva 40ig ment fel
2017. nov. 26. 17:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!