Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem lehet iphone 7-re...

Gabica07 kérdése:

Miért nem lehet iphone 7-re saját csengőhangot beállítani?

Figyelt kérdés

Régen iphone 4s-em volt, arra tudtam olyan csengőhangot beállítani, amit szerettem volna, de ugyanazzal a módszerrel ( több napos kísérletezéssel) nem tudom megcsinálni.


valaki tudna ebben segíteni? előre is köszi szépen



2017. nov. 26. 19:29
 1/5 anonim ***** válasza:

A hangfájlt konvertáld m4a formátumba iTunes-szal, utána nevezd át *.m4a-ról *.m4r-re és tedd egy olyan helyre a gépeden, ahonnan nem fogod letörölni. iTunesban menj a csengőhangokra, húzd bele a fájlt és szinkronizáld a telefonnal. Jelzőhang max. 30mp-es, csengőhang 40mp-es lehet, egy tizeddel sem több.


Mindig is így kellett csinálni.

2017. nov. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2017. nov. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

de pedig ugyanúgy lehet erre is, mondjuk szerintem jópár éve nem divat már a saját csengőhang.


az a legjobb az ilyen szituációkban, hogy amikor megszólal társaságban, a tulajdonos kínosan kapkod a telefon után, mert nem tudja, mit fog majd a társaság reagálni arra, hogy pont az a csengőhangja...

2017. nov. 26. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
45%
Lol van még olyan aki sajátot állít be
2017. nov. 27. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Egy értelmes embertől kaptam választ. Nem is értem a többi minek ír?? A suliba vagy munkahelyen már nincs kinek beszólni? Ezzel menőbb vagy? Hát legyen. Köszönöm annak aki értelmes és hasznos választ adott!!!
2017. nov. 28. 07:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!