Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megérné Samsung galaxy j3...

Megérné Samsung galaxy j3 (2016) -ról Iphone 5-re váltani?

Figyelt kérdés
A családban "felszabadult" egy Iphone 5-ös, és megkaphatnám, viszont nem tudom, hogy jobb lenne-e a Samsung galaxy j3-nál. Vagy esetleg roszabb, vagy egyenlő szintű lenne a kettő egymással szemben. 1-2 évig tervezném használni, amíg összegyűlne a pénzem egy másikra. Szerintetek helyt tudna állni addig? Kérlek, vonatkoztassatok el a márka iránti gyűlöletetektől/szeretetetektől

2017. nov. 27. 19:12
 1/5 anonim ***** válasza:
75%

nem hinném, hogy jobb lenne. szerintem maximum hasonló szint.

mivel 32 bites processzor van benne, az Apple pedig beharangozta, hogy mindenki álljon át 64 bites rendszerre, így már a legnépszerűbb alkalmazások sem fognak frissülni, a fejlesztők csak a 64 bites verzióját fejlesztik az adott alkalmazásnak.

2017. nov. 27. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Csak az alapvető dolgokra kellene legfőbbkép. Facebook, messeneger, instagram, google, youtube, zenehallgatás, fotózás meg persze telefonálás sms küldés. Hogyha nem frissülnek az alkalmazások abból nagy hátrányom lesz? Ha nem vagyok hülye, attól még ugyanúgy működik, csak bizonyos funkciók hílyán, amik a frissítéssel jöttek be. Tényleg, csak 1-2 évig használnám. Nagy hátrányom lehet belőle ez miatt? És főként a gyorsasága érdekelne. Lassúlni fog-e 1-2 év alatt az Iphone 5, hogy az már zavaró legyen?
2017. nov. 27. 19:47
 3/5 anonim ***** válasza:

nem lehet előre megmondani, mekkora hátrány lehet. példának okáért a Facebook alkalmazásnál ha a fejlesztők valami nagyobb vérfrissítést csinálnak, elképzelhető akár az is, hogy a 4-5 főverzióval régebbi alkalmazás nem is fogja tudni betölteni rendesen a dolgokat, mert az adott elemekre új hivatkozás fog mutatni, amit a régi alkalmazásverzió nem ismer, de ez csak a legrosszabb eshetőség.


Sebességre mivel nem fog már szinte semmi sem változni benne, így ennél lassabb már nem lesz, a jelenlegi állapotot iOS 10.3-mal nem ismerem, de gondolom nem lehet valami acélos. nekem van tartalékban itthon egy gyenge akksis 5S, amin iOS 11 fut, és elég gyenge már, de igazából a 10-zel is meggyűlt a baja. Persze egy ilyen idős telefonhoz képest hozza a szintet.

2017. nov. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Úgy döntöttem, hogy maradok a Samsungnál, amíg össze nem gyűlik egy jobb telefonra a pénzem. Mégegyszer köszönöm :)
2017. nov. 27. 22:03
 5/5 anonim ***** válasza:
Maradjon a J3, szedj le rá egy normális ROMot és kihúzza még 2 évig.
2017. nov. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!