Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » OnePlus 5 8/128 készülék...

V8asbéka kérdése:

OnePlus 5 8/128 készülék vásárlását tervezem, mindenféleképpen Magyarországon, az esetleges garanciális ügyek "könnyebb" intézése érdekében. Milyen helyet tudtok ajánlani, ami megbízható, és ahonnan beszerezhető a fent említett készülék?

Figyelt kérdés
Néztem pár oldalt, amit egyes árösszehasonlító oldalak ki se dobtak, a kérdést azért teszem fel, hogy akad-e még esetleg pár ilyen hely.

2017. nov. 28. 23:18
 1/7 anonim ***** válasza:

[link]


De hogy lásd az ár különbséget itt német amazon ajánlata is . [link]

2017. nov. 29. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

[link]

Hogy lásd a különbséget


[link]

2017. nov. 29. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Mit kell látni?

173000 ft

575 Euro

Nem nagy különbség.

2017. nov. 29. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
szerintem oneplus-tól rendelt közvetlen. én onnan rendeltem 2 éves biztosítással együtt
2017. nov. 29. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Mint feltüntettem, itthonról venném, Árukereső oldalát már néztem, olyan oldalakra lennék kíváncsi, amit nem hoz ki az Árukereső.


A gyártói oldalon már sajnos az 5T érkezése miatt nem lehet az én általam említett modellt rendelni, pedig ez volt tervben.


Köszönöm a válaszokat!

2017. nov. 29. 21:59
 6/7 anonim ***** válasza:

Olyanrol nem tudok media markt,euronics nincs ilyen .

De ha nem jók azok a boltok amiket az árukeresőn mutatam vagy te látad,akkor hol akarsz venni? .

2017. nov. 30. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Jó kérdés, ezt akarom eldönteni, ezért járok utána, de foszlik a remény, egy helyen (Btel) tegnap óta szűnt meg a forgalmazás.
2017. dec. 1. 09:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!