Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik iphonét érdemes vásárol...

Melyik iphonét érdemes vásárolni ár-érték arányban? (többi lent?

Figyelt kérdés
Iphone 7-en gondolkoztam ,viszont a 8 tud annyival többet ,hogy kifizessem rá azt a +60 ezret ?

2017. dec. 2. 23:33
1 2
 1/11 Unikornispata válasza:
0%
Nem igazán.Várj pár hónapot,ha teheted-hátha olcsóbb lesz.
2017. dec. 2. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
38%
Szerintem pedig pont hogy megeri a 8-ra kiadni a tobb penzt. Ha esetleg megoldhato, akkor pedig egyertelmuen az X lenne a nyero.
2017. dec. 2. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
77%
Persze, és ha az is megoldható akkor a Lamborghini az igazán nyerő Gucci öltönnyel, színarany rolex karórával. Ja és egy yachtot is, ha megoldható, saját helikopterrel, ez a legnyerőbb, teljesen megéri.
2017. dec. 2. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Utolsó ezen jót röhögtem :D..


Igazából az X árát eléggé pofátlannak találom ,szerintem egyik telefon sem ér annyit.Eredetileg iphone 7-et akartam vásárolni ,viszont ha ár-érték arányban a 8 jobb választás lenne ,akkor lehet azt vásárolnám.


Első,miért lenne olcsóbb pár hónap múlva?

2017. dec. 3. 00:23
 5/11 anonim ***** válasza:
0%

nem lesz olcsóbb, az apple nem áraz le, nem akcióz

akkor lesz olcsóbb ha kijön egy új


ez nem samsung hogy szaré hugyé adják csak vegye meg valaki mert kell a tőzsdének az eladási adat különben bedől a részvény

2017. dec. 3. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Megéri,ha használod majd a vezetéknélküli töltést,illetve az ios11-et a 8-ra tervezték/adták ki,így sokkal jobb rajta minden,minimálisan gyorsabb is mint a 7
2017. dec. 3. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
34%

Ha utána jönnek rád rád a bombázó csajok mint méhecskék a mézes bödönre akkor megéri!


Minden más esetben fele vagy harmadáron kapsz telefont a maradékot meg értelmes hobbira költöd...

2017. dec. 3. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
32%
Egyik sem éri meg azt a pénzt.
2017. dec. 3. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
61%

a 8-as nem tud többet mint a 7


ezért is mondják, hogyha 7-ed van akkor nem éri meg 8-ra cserélni

2017. dec. 3. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Még nincs iphonom ,ha 7-em lenne valószínűleg nem váltanék de nincs. A vezeték nélküli töltést nem használnám. Nyilván jobb a 8 mint a 7 de van annyival jobb,hogy +60 ezret érte adjak?


És valóban jobb minden rajta mint a 7-en ,mivel az ios 11-et is alapvetően rá tervezték?

2017. dec. 3. 12:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!