Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért vesznek az emberek...

Miért vesznek az emberek drága telefont ha pár évvel utána fele annyit sem ér és annyira lassú, hogy használhatatlanná válik?

Figyelt kérdés

iPhone 6-om van, de nagyon lassú. Gondolkodtam a váltáson, de maximum egy SE-re adnék ki pénzt, a 7,8,10 és a pluszai annyira drágák, hogy nem éri meg.


Egyrész megveszed 280 ezer forintért, és 3 év után még 100 ezer forintért sem tudod eladni, szörnyen nem tartja az árát.


Másrészt az én iphone 6-osom a régi állapotához képest rohadt lassú, kb használhatatlan lett az új ios-szel.


Miért éri meg ez az embereknek??



2017. dec. 3. 00:36
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
62%

Mert még így is van, aki megveszi!

És amíg van, addig tök fölös arra odafigyelni, hogy az x éves telefonok is szuperül működjenek!

2017. dec. 3. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 Ttibo ***** válasza:
75%

Neked nagy pénz egy iPhone X DE! Van ugye bár ezeknek egy célközönsége. Az pedig nem Magyarország, nem a kispénzűek és nem is a garasosokodók! Nekik nem jelent semmit az az összeg.


Egyszerű számítás! Egy iPhone SE egy átlag bérből élőnek majdnem egy havi keresete!

Egy Svédnek, Belgának, Németnek,Amerikainak stb sokszor még a 3heti keresete se kell egy iPhone X-hez! Egyszerűen nem érdekli az embereket!

+Fogyasztói társadalomban élünk!

2017. dec. 3. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
14%
Mert státusz szimbolum. Te mért nem vettél pár tizezer forintos telefont? Majdnem ugyan azt tudják.
2017. dec. 3. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
78%

"Egyrész megveszed 280 ezer forintért, és 3 év után még 100 ezer forintért sem tudod eladni, szörnyen nem tartja az árát. "


Bármit veszel, kijössz az üzletből és már csak 20 százalékkal olcsóbban tudod eladni, ha egyáltalán el tudod.


"Miért éri meg ez az embereknek??"


Nekem kevesebb mint egy fél havi fizum ára egy csúcstelefon. Nem részletre két év hűséggel ...


A többi meg azt vesz amit akar.

2017. dec. 3. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
61%
Nem kell Ios-t venmi. Lassan a 70-80 ezres telefonok simán verik az iphoneokat. Harmad annyi pénzért jobb telefont kapsz. Az ios egy unkompatibilis státuszszimbólum a gazdagabb rétegeknek.
2017. dec. 3. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
25%

ha az iphone 6 helyett egy samsung s6-ot vettél volna (2015 tavaszán mondjuk) akkor 230-250ezer forintot hagytál volna ott érte, ugyanekkora az iphone 6 ára ugyanitt 255-270ezer volt


ma (2017 végén) használtan egy független iphone 6 kb. 70-80e forint és gyorsan megveszik


a samsung s6 40-70e között (de eladhatatlan mert OLYAN LASSŰ HOGY HASZNÁLHATATLAN)


ezek ilyen tempóban vesztik az értéküket

ha nincs rá pénzed ne vedd meg

de autót se vegyél

ruhát se

tv-t se

számítógépet se

semmitse


a világ nem a csóróknak van kitalálva

2017. dec. 3. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 Bihar Valatonon ***** válasza:
72%
Utolsó hülyeségeket beszélsz...nem egy S6 járta kezemben és egyik sem volt lassú....iphone 6ból viszont nem egy hibás került az elmúlt hónapokba is szervizbe, volt amelyik már másodjára :)
2017. dec. 3. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 Bihar Valatonon ***** válasza:
70%
....jah és a világ a minden hülyeséget megevőknek van kitalálva, mint te :D
2017. dec. 3. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
63%
Státusz szimbolum.akkor már valaki vagy ha ilyeneket is megengedhetsz magadnak mint iphone .
2017. dec. 3. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
33%

Kinek a pap, kinek a papné!

Azért vesz olyan telefont mivel valaki szeret csúcs játékokkal játszani a telefonján és megengedheti magának.

Az Iphone-ok átlagban hosszab az életkoruk mint az androidoknak, de azért én androidot vettem 50e-be került de nekem ez is sok.

Örülnék ha a telefonom ára felmenne 40e Ft-ról 100e-re,de ez lehetettlen mert a műszaki cikkekben valami új Snapdragonos jön jobb akksis telefonok és jobb kamerával.

Ebből akinek pedig megéri az a eladó.

2017. dec. 3. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!