Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Kártyafüggetlen a telefon?

Kártyafüggetlen a telefon?

Figyelt kérdés
Tegnap este vásároltam egy sima egyszerű, nyomógombos telefont a Teszkóban, idősebb családtagom részére, karácsonyi ajándék lesz. Ki volt írva a polcra, hogy "kedves vásárlóink, az itt található telefonok kártyafüggetlen készülékek", onnan választottam egyet. A vevőszolgálati pultnál kibontották, jótállást lepecsételték. Itthon megnéztem mielőtt becsomagoltam, és akkor láttam, hogy vana dobozban egy Vodafonos sim kártya is, "kiadható 2018.04.18. felirattal. Akkor most még sem kártyafüggetlen a telefon? :(
2017. dec. 3. 12:26
 1/7 anonim ***** válasza:

A kettőnek nincs köze egymáshoz.

De próbáld ki vele, és egy T-vel is , rögtön rájössz.

2017. dec. 3. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ! Az a gond, hogy csak Vodafonos kártyák vannak itthon, azzal jó, de akinek vettem, az nem vodás.
2017. dec. 3. 13:14
 3/7 anonim ***** válasza:
Akkor az első szembejövő ismerősöd kártyájával próbálod ki.
2017. dec. 3. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A dobozára rá van írva "kártyafüggetlen"?

Milyen telefon ez pontosan?

2017. dec. 3. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ez furcsa.


Ha tényleg független miért adnak hozzá vodafone-os sim-et?


Szerintem hívd fel a tesco-t és kérdezz rá, tényleg független e, és miért adtak hozzá vodafone-os sim-et.

2017. dec. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

5. Miért ne adhatnának ajándéknak Vodafonos kártyát hozzá.

Ha T-mobilos adtak volna , akkor meg az lenne a kérdés.

Nyilván igy is akar kuncsaftot szerezni a vodafon.

2017. dec. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Sziasztok, köszönöm a válaszokat! Nem, nincs rá írva a dobozára semmi, a papírjain sincs rajta, csak a polcra volt kiírva. Ez egy Akai 2880, nyomógombos készülék. Kívül semmi jelzés nincs rajta hogy Vodafonos lenne, azok telejesen máshol voltak kitéve, a Vodafonos állványon. Remélem így van ahogy írod, hogy csak beletettek egy vodás sim kártyát.
2017. dec. 3. 21:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!