Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tarifacsomag és részletfizetés...

Tarifacsomag és részletfizetés ebben most minden benne van?

Figyelt kérdés

[link]


Az alábbi képek az aláhúzott összegben már a tarifacsomag díja is benne van, vagy azt még külön ez mellé kell számolni? Láttam hogy tarifacsomag változtatás esetén az összes folyamatosan változik így elbizonytalanodtam. Eddig feltöltőkártyás voltam szóval elnézést ha primitív a kérdés de nekem ez még új. Köszönöm a válaszokat!



2017. dec. 3. 12:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Az 5990 Ft, a TARFIACSOMAG ára, nem a telefoné. Külön kell még a telefont is fizetni, hisz részletre kéred.
2017. dec. 3. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Benne van 10832 forintot kell fizetned 24 honapon at
2017. dec. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
17000 ft körül lesz a számlád.
2017. dec. 3. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Bár, ha eddig feltöltőkártyás voltál, ne csodálkozz, ha elkérnek akár 100e ft előleget ilyen összegű készüléknél.
2017. dec. 3. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
5990 a díjcsomag havonta, erre jön még rá a telefon törlesztője, a 11000 Ft kb, így összesen kell 17000-t fizetned havonta
2017. dec. 3. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!