Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri használtan iphone-t venni?

Megéri használtan iphone-t venni?

Figyelt kérdés

Jelenleg egy iphone 7-et akarnék venni .Kb mennyibe mennek ezek használtan?


Illetve tudnátok tanácsot adni,hogy mire kell figyelni iphone vásárláskor?



2017. dec. 3. 18:33
 1/4 anonim válasza:

Attól függ, mennyire kímélt.

Én több, mint két éve vettem használtam az IPhone 4S-emet, amit jelenleg is használok. A srác, akitől vettem, csak emailek olvasására használta. Egy kicsit már akadozik, meg be is törtem véletlenül. Az akadást megértem, mert én nem kíméltem, meg hát azért mégiscsak már 4 éves, de az előtte használt újonnan vette androidos telefonom két év alatt bemondta az unalmast. hasznaltalman nézelődj, én is onnan vettem:-)

2017. dec. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én használtam vettem már két készüléket is. Az első egy 5 volt, amivel eléggé megszívtam. Nem voltak eredetiek a tartozékok, a garanciás papírt pedig nem néztem meg mielőtt aláírtam, így sajnos nem vettem időben észre, hogy 2016 helyett 2015-öt írtak, a garancia pedig egy évre szólt volna. Tehát finoman fogalmazva átb.sztak. Most van egy 6S-em, ezzel teljesen megvagyok elégedve, minden tartozékot még a GSM üzletben megnéztem, a papírokat is átolvastam, minden OK volt. Figyelj az eredetiségre, ha lehet, próbáld ki őket (az 5-nél nekem nem volt jó a töltő, csak bizonyos pozitúrákban működött..), a papírokat is nézd át azért, illetve a megvásárolni kívánt készüléket is, ha üzletből, ha magánszemélytől veszed, hiszen ha benne van az előző tulajnak az apple ID-ja illetve még le is van kódolva nem sokra mész vele!
2017. dec. 3. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
37%
Szerintem semmilyen telefont nem éri meg használtan venni. Oké, hogy olcsóbb, de szerencsejáték, nem tudod előre, hogy milyen hibája lesz.
2017. dec. 3. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Vaterán, hardveraprón érdemes jócskán felpontozott, nagymúltú emberektől. Ők a hibákkal együtt árulják értelmes áron.
2017. dec. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!