Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Kártya vagy telefon probléma...

Kártya vagy telefon probléma miatt nem érkeznek meg az sms-ek a telefonomra?

Figyelt kérdés
Amióta kártyát cseréltem néha elő fordul hogy a telefonom azt írja ki hogy nincs kártya benne pedig benne van. Olyankor újra indítom és ha úgy sem akkor megmozdítom a kártyát és helyre áll. Mostanában még elő állt egy újabb probléma ha írnak nekem nem jön meg egy egy SMS de ez pl napi egy alkalommal. Vagy ha én írok akkor lassan küldi el. Mi lehet a probléma? Esetleg ha van valaki aki már tapasztalt ilyent vagy szakember akkor megkérném hogy jelezze felém is a tapasztalatát / tudását.

2017. dec. 4. 19:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Ilyen hibák előfordulhatnak, ha a kártyacserét nem a telefon kikapcsolásával együtt csinálod. Vagyis kártyacserénél nem elég csak a képernyőt lekapcsolni, hanem A "Kikapcsolással" valóban kikapcsolni. Régi kártya ki, új kártya be. Majd a Be gomb hosszan tartó nyomva tartásával indítani a telefont.
2017. dec. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az én telómnak az sem baj, ha épp wi-fi -n netezek kártyacsere közben. Csak annyi, hogy az új kártya behelyezése után kéri a kártya pin kódját. Beírom és megy minden rendben.


Kérdező, szerintem a szolgáltatódhoz fordúlj és jelezd a hibát egy kártyacsere igénnyel együtt. Valószínűleg a kártyával van gond, főlleg ha ez kártyacsere után jelentkezett csak.

2017. dec. 5. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"megmozditom a kártyát és helyre áll".

Leirod hogy ott a hiba. Mozgasd meg, vedd ki tedd vissza vagy 10-szer és lehet megoldódik az érintkezési probléma.

2017. dec. 5. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Az utolsó válaszolónak meg: igen meg oldódik de csak ha ki is kapcsoltam, és már pár hónapja ez van és azért zavaróvá vált. Eddig nem csinálta a telefonom ezt hogyha benne van a kártya is azt jelzi hogy nincs,
2017. dec. 11. 15:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!