Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek elcserélné valaki...

Szerintetek elcserélné valaki a Navon T452-megy Iphone 4s-re? Mert én neten néztem árakat és nemsok külömbségvan a két ár között

Figyelt kérdés
2017. dec. 5. 22:32
 1/3 anonim ***** válasza:
74%
HüŁye volna egy ilyen $zarra.A 4S már nem támogatott,de még mindig fényévekkel különb.Mondom ezt,mint Androidos.
2017. dec. 5. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
dehogynem cserélné el. az a helyzet, hogy bár ez a navon cucc is egy ipari hulladék mai szemmel, de legalább szoftveresen naprakész. lehet rárakni friss alkalmazásokat. más kérdés, hogy napokat kell rá várni, mire betölti, és azt is csak úgy fogja, ha másik 3 appot kilő a memóriából, de a 4S-hez már jóformán a legalapabb alkalmazásokat se lehet leszedni.
2017. dec. 6. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ez nemigaz mert èn akármit rárakok remekül fut rajta nem akad ès nemlassul le pedig teljesen televan mindenfèle alkalmazással ès akkor sem lassul le vagyis nekem mèg eddig soha nemlassult le pedig már több mint 1 ève megvan
2017. dec. 7. 20:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!