Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha kitörlöm az egyik telefonom...

Ha kitörlöm az egyik telefonomból a képeket a másikból is kitörlődnek (google play)?

Figyelt kérdés
Elromlott a telefonom (víz került bele), most a szervízben van, még nem tudom hogy menthető-e. De vettem egy másik telót. Itt beléptem a google fiókomban, és nem a másik telefonomban lévő fotók ezen a telefonomon is rajta vannak (gondolom a google fiók mentette el őket). Ha erről a telefonomról törlöm attól a másikban rajta maradnak? Nem szeretném hogy a szervizesek meglássák.
2017. dec. 6. 00:17
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A felhőbe is szinkronizálva voltak a kėpek, ezėrt látod itt is. Ha onnan törlöd a másikról sem lesz elėrhető. Ha kellenek a kėpek akkor kapcsold ki az automatikus szinkront, mentsd le a telefonodra a felhőből meg töröld ki. Akkor neked meg lesz, vissza pedig nem tölti a telefon.
2017. dec. 6. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi. De mi az a felhő? Nem találok ilyet a telefonomon.
2017. dec. 6. 08:54
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Drive. Google Drive. Ha a engedėlyezve van akkor oda menti a fotókat. Esetleg ha a Microsoft onedrive is fent van, bekapcsoltad ott is lehet. De droidon alapból csak a drive van.
2017. dec. 6. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!