Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy s8ra milyen...

Samsung galaxy s8ra milyen üvegfóliát tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés

Van egy s8om gyári szilikon tokkal és arra lennék kiváncsi hogy ti mit használtok a kijelző megvédèséhez ehhez a típushoz? Olvasgattam olyanokat hogy egyelőre még nincs normális üvegfólia... . Az xpro-t is megkérdeztem ahol azt mondták hogy még nem tudtak elfogadható üvegfóliát gyártani. Azt szeretném tudni hogy ti miket használtok akár fóliát akár üvegfóliát? Nanoshine és barátai felejtős.

Kérem csak azok írjanak akiknek konkréta galaxy s8 vagy s8 plus készülékük van

Válaszaitokat előre is köszönöm !!!



2017. dec. 6. 18:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Edge üvegfólia csak akkor jó, ha nem használsz tokot. A tok miatt a fólia nyomást kap, és nem érzékel rendesen a képernyő. Maradtam a sima fóliánál.
2017. dec. 31. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Itt van egy de nem a legolcsóbb:


[link]

2018. ápr. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!