Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » S. O. S. Nagyon fontos!...

S. O. S. Nagyon fontos! Eltűntek a telefonomról a képek, hogy "állítsam vissza" őket? Nem hiszem el, hogy kitörlődtek.

Figyelt kérdés
Úgy történt, hogy vettem egy 36 gigás sd kártyát. Ez a 4. sd kártyám, a többi is tele van képpel, igen, szeretek fényképezni. De a lényeg ebből, hogy áthelyeztem a képeimet az sd kátyára, úgy, ahogy mindig is csináltam. Miközben vitte át a képeket, lezártam a telefont, aztán egy kis idő múlva visszaléptem, és nézem, hogy a képek eltűntek. Ott vannak, de ilyen üres jelet mutat a helyükön, nem lehet velük semmit csinálni, olyan mintha kitöröltem volna őket...Sok fontos kép van közötte, mit csináljak, mivel szerezzem vissza őket?

2017. dec. 6. 19:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha azóta az SD kártyát nem érte írás akkor Recuva nevű programot ajánlom. Persze ezek az otthoni adatmentések nem mindig járnak sikerrel, főleg mert a felhasználók a fájlok eltűnése után használják a kártyát, és úgy felülíródnak az elveszett képek végleg.
2018. jan. 27. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ha te 36os SD-t vettél, akkor nem csoda, hogy minden törlődött róla, mert hamisítvány
2018. febr. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Alex Fly ***** válasza:
Ugye van biztonsági mentésed? Ha fontosak voltak akkor nyilván...
2018. febr. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Ypszilon1980 ***** válasza:

Ja, 36 gigá SD kártya nincs.

Ez egy kártyahibának tűnik, áthelyezted rá a képeket, az viszont mivel rossz volt, nem tudod megnyitni őket, ahogy a telefon sem, viszont onnan már ki lett törölve. PC-n nézd meg a kártyát, de szerintem nincs esélyed visszahozni semmit róla.

2018. febr. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A recuva működik a belső tárhelyeden is, ott is futtasd.

Érdemes lenne megnézni a google fotók között, a legtöbbször (ha be lett az automatikus mentés állítva), ott is megtalálhatóak a képek (vagy dropbox, one-drive, ha ezeket használod).


Arra ügyelj, hogy amíg nem futtatod a tárhelyeken valamelyik undelete programot, addig még véletlenül se telepíts, másolj rájuk semmit. Ha felülírják a törölt fájl helyét, akkor már nem lehet kiolvasni a törölt adatokat, jelen esetben a képeidet.


A 36 giga sd kártya szerintem elírás. 32 gigás van. Amennyiben ténylegesen 36 gigát mutat, akkor vagy hibás, vagy módosított fat-táblával rendelkező hamisítvány. Kínai oldalakról lehet 32-64-128-256 gigás mikro sd kártyákat rendelni, amik a valóságban 2-8, max 16 gigásak.

2018. márc. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!