Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Navon T503 V2 kártyafüggő...

Navon T503 V2 kártyafüggő okostelefon menyire jó? Akinek van tapasztalata

Figyelt kérdés
az érdekelne ha van valakinek ,hogy működik menyire jó szép nagyon fontos a kamerája hogy ne legyen csúnya ips 720 p kijelzője komolyan az e

#okostelefon #navon.navont503 #navon mizu t503 v2 #éritőképenyős
2017. dec. 6. 22:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Te mit látsz ezena telefonon?

Ez kb 3évvel ezelőtt jó volt, de ma már nem hívják semminek.

Ezt egy Doogee x 5max reggeli megeszi minden téren.

2017. dec. 7. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Navon T503 V2 én úgy tudom hogy 2017 es vagy nem ?
2017. dec. 7. 12:22
 3/3 anonim ***** válasza:

na jó, de a hardver 2017-ben már nem igazán elég semmire. sem az 1 GB ram. a 720p-s kijelző meg 5"-en elég idegörlő tud lenni, bár ha nem volt eddig nagyobb pixelsűrűségű telefonod, talán nem fog annyira zavarni.


én kb. ugyanúgy vélekedek minden hasonló használati tárgyról. vehetsz valami olcsó cuccot, mert csak arra van pénzed, de egy kínszenvedés lesz használni alap dolgokra is, hát még mi van akkor, ha te esetleg ennél kicsit többre is vágynál.


az értelmesebb telefonok ott kezdődnek újonnan, hogy 40-50ezer Ft. ez alatt nem igazán vannak csodák.

2017. dec. 7. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!