Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha valahogy ráoperáltam az...

Ha valahogy ráoperáltam az ICLOUD-ra a képeimet az iphone-ról, akkor hogyan tölthetem le a gépre őket?

Figyelt kérdés

Ha összekötöm a telefont a számítógéppel egyrészt nem is mutatja az összes telefonon lévő képet, másrészt még azokat sem engedi letörölni. Áttölteni engedi a gépre, de törölni már csak telefonól tudnám egyesével.


Mivel 6500 kép van rajta, és a gépen nem mutatja mindet, ezért nem válogatnám ki egyesével azokat amiket sikerült rárakni a gépre.


Ha beviszem egy Iphone szervizbe egy pendrive társaságában, ott le tudják nekem szedni az összes képet?



2017. dec. 8. 12:37
 1/2 Captain Logic ***** válasza:
Ha feltöltötted iCloud-ba, akkor www.icloud.com oszt csókolom
2017. dec. 8. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Ohh köszönöm!

Nem vagyok valami technikai zseni :'D

2017. dec. 8. 14:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!