Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek jó telefon lesz a...

Szerintetek jó telefon lesz a Xiaomi Redmi 5 és 5 plus?

Figyelt kérdés
Ma olvastam a cikket, lesz a Redmi 4-nek folyatatása, az 5 és 5 plus. Árban jó lesz, szerintetek érdemes olyat venni? Főleg olyanoktól kérdezem akik ismerik a Xiaomi márkát, vagy olvasták a cikket az interneten. Szerintem pár nap és meg is lehet venni. Vélemények?
2017. dec. 8. 14:49
 1/4 anonim ***** válasza:

A Xiaomi mindig jó árban a többi nagyobb telefongyártóhoz viszonyítva. De ezek szinte semmit sem fejlődtek a tavalyiakhoz képest. (Redmi 5 plusban ugyan az van mint a redmi 4 primeban)

Talán csak szebbek lettek.


Remélhetőleg több redmi 5 nem fog jönni mert mint a redmi 4-ekkel bebizonyosodott, ha több mint 5 fajtát adnak ki akkor nem fogják tudni az összeset rendesen szoftverfrissítésekkel ellátni. A legerősebb xiaomi redmi 4 prime még mindig android 6.0-án van és még a miui 9 sem érkezett meg android 6.0-val.


Ha a redmi 5 és 5 plus csak kínában fog hivatalosan megjelleni, valószínűleg ugyan ez lesz a sorsuk és megint ki fognak adni még 5 féle redmi 5-öt más piacokra is.


Amúgy a telefon minősége 5 csillagos. (Nekem redmi 4 prime van)

2017. dec. 8. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nekem egy Redmi 4x van, 32 GB-os, és nagyon gyors, nagyon jó telefon.


Ja és minőségre premium, olyan mintha egy iphone 6-7 modell-t fogna az ember a kezében.


Kijelző is tűéles.


Most gondolkodom egy ilyen 5 vagy 5 plus-on, sima 5 is megfelelne, lehet az 5 plus a 6-os kijelzővel már nagy lenne.


Csak azt nem értem miért van belőle 16 Gb-os verzió.

2017. dec. 8. 15:50
 3/4 anonim ***** válasza:

A Xiaomi megint bele fog esni a régi hibájába, túl sok telefont fog kiadni, így kérdéses lesz a szoftveres jövőjük.

Amúgy én Note alatt nem vennék Xiaomit, hiszen MO-n nem nagy az árkülönbség, de többet tudnak, és populárisabbak is, tehát frissítés garantálva, MI szériáról nem is beszélve

2017. dec. 9. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Trevor. ***** válasza:

A sima Redmi 5 nem győzött meg, még a kisebb kávák ellenére is túl nagy, a felbontást keveslem és az akksi is kisebb lett. Viszont a Redmi 5 Plus tetszik, főleg 4/64-es kiszerelésben. De egyelőre maradok a Redmi 4 Prime-nál, nekem a ramot leszámítva tökéletes ez a telefon.


Viszont nem érdemes túlzottan a kínai árakat alapul venni, mert mire ideér, úgyis jócskán drágább lesz.

2017. dec. 9. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!