Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miert van az hogy az iphone...

Miert van az hogy az iphone X-emen lefutattam az Antutu Benchmark programot es kiadott 177 ezer pontot majd 189 ezret majd 214 ezret aztan ujra 194 ezer pontot? Mikozben 220 ezer korul kellene lennie, es miert valtozik ennyire?

Figyelt kérdés

2017. dec. 8. 15:01
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Add el gyorsan túl gyenge
2017. dec. 8. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
11%
Ja igaza van az elsőnek, vettél volna Samsung S8-at.
2017. dec. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
58%
Azért mert gondolom adott pillanatban más és más futott rajta a benchmarkon kívül. Nekem egyik telóm se hozta az ott megadott értékeket csak nagyjából.
2017. dec. 8. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
9%
Át vagy verve.
2017. dec. 8. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
9%
De ciki
2017. dec. 8. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Jó kérdés, azt el tudom képzelni, hogy a többedszerre a melegedés miatt egyre kevesebbeket ad, de hogy az elején kevesebbet...

Bár nekem egyszer volt hogy az első tesztnél a 3D-t valamiért nem csinálta meg, és annyival kevesebb pontot hozott a végére, de másodjára már megfelelőt csinált.

2017. dec. 9. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Töknyak !!! Na és miért pontoztál le.?
2017. dec. 9. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

mert az antutu hulladék

ezer és 1 dolog befojasolja


ezeknek a teszteknek semmi értelme egybk, hiába mérnek ennyi meg annyi különbséget , azt lehet látni , hogy a csúcskategóriában minden telo hasonló sebességgel nyit meg appokat, kapcsol be stb

van aminél az iphone gyorsabb , máshol a samsung sony stb stb stb

2018. jún. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!