Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri-e iPhone 6-ot venni?

Megéri-e iPhone 6-ot venni?

Figyelt kérdés
Telefon vásárlás előtt vagyok, mert a mostani telefonommal már csak húst lehet vágni. A választásom az iPhone 6-ra esett, viszont aztán eszembe jutott, hogy az Apple nem támogat egy telefont sem örökké (az én iPhone 4S-em is pl. megállt 9.3.5-nél). Szóval leginkább a támogatás szempontjából megéri-e ilyen telefont venni, vagy inkább a drágább 6S-et vegyem?

2017. dec. 9. 12:39
 1/3 anonim válasza:
62%
én nem túl régen vettem 5s-t és nagyon vigyázok rá, ezt is megbecsülöm. kinek-mi. attól ,hogy megszűnik hozzá a frissítés még nem lesz elavult telefon. mire akarod használni? nekem tökéletesen elég, hogy működnek rajta a manapság fontos appok (face,insta,spotify stb.) meg tudok telefonálni.. nem vágyok olyan telefonra, amit a zsebembe sem tudok eltenni, mert olyan nagy. simán megéri egy 6-os vagy SE, vagy 6s plus
2017. dec. 9. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
44%

persze jó az, lesz rá majd ios 12 és ios 13 is szerintem.


Ja meg ha nem lesz rá új ios akkor is mi van, app-ok még jók lesznek több évig.


Amúgy is veszel majd újabb modell-t.

2017. dec. 9. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm szépen a válaszokat, igazából amire kíváncsi voltam, arra meg is kaptam a választ! Mentek a pacsik! :)
2017. dec. 10. 23:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!