Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont ajánlanátok?

Milyen telefont ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Szeretnék venni egy telefont nagyjából max 160 euróig. A kínaival nincs semmi problémám, elsősorban olyanokat nézegettem. Tetszett a Leagoo s8, a Blackview s8 is. Igen, elsősorban az ilyen samsung galaxy s6 edge-hez hasonlító, tehát ívelt kijelzőjű telefont szeretnék, de amiket néztem, azok túl nagyok, majdnem 6"-os mindegyik. De azok is tetszenek, amik így iphone-ra akarnak hasonlítani, mint a Leagoo T5, de talán annál kicsit vékonyabbat képzeltem el magamnak. Tudnátok ajánlani nekem ezekhez hasonló képességű, de max olyan 5,6"-os kínai telefonokat?
2017. dec. 9. 17:13
 1/2 Nándor1353 válasza:
PL Xiaomi-k is elég jó telefonok!
2017. dec. 10. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 ThodEE GoD ***** válasza:
HA Stock android akkor MI A1, ha MIUI(B20 nélkül) akkor Redmi 5X
2017. dec. 12. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!