Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Cubot x18 vagy ulefone s8...

Cubot x18 vagy ulefone s8 pro? Nerm tudom eldönteni azért kérdezem

Figyelt kérdés
2017. dec. 9. 19:29
 1/5 anonim válasza:
Mennyiért vennéd és hol?Ismerősöm is ilyen kínai gyártmányú leárazott telefont vett és jól ráb.szott vele mert minden elavult rajta és a kamerája se jó meg ha virusirtozod ugyanolyan virusos marad+normalis tokot se talalsz ra meg egyfolytaban lefagy neki
2017. dec. 10. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Vegyel inkabb huaweit,samsungot,sonyt,alcatelt stb.Ami ismert es nem kinai szar
2017. dec. 10. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A gsm home-ban venném 29ezer és 35ezer forintért,és igen valamelyik tényleg nem jó de ezek amit én felsoroltam azok nagyon jó teljesitményü telefonok,azért kérdeztem hogy kettő közül melyik legyen?
2017. dec. 11. 05:52
 4/5 A kérdező kommentje:
Amugy szinte minden telefont kinában gyártanak szóval ugyanott vagyok csak ólcsobban kijövök
2017. dec. 11. 05:54
 5/5 anonim ***** válasza:
A Cubot x18 mindenben jobb.
2019. szept. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!