Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mitől van gyorsaság hiány és...

Mitől van gyorsaság hiány és billentyűzet hiba?

Figyelt kérdés

Adott egy Samsung Galaxy J1 (2015) SM-J100H telefon. Android:4.4.4

Anyámé volt de ugye előfizetése miatt 2 évente új telefont hozhat ki.Így egy agyonkímélt,szép állapotú telefont adott a kezembe.Eddig semmi probléma.

Én amikor megkaptam újra telepítettem,letöltöttem mindent ami nekem kellett (Viber,Messenger,Plauge Inc,Skype),meg raktam bele egy 8 Gb-os (Sony) SD kártyát.

Erre pofátlanul belassult,rengeteg ideig szenvedtem vele,majd meguntam és megint újra raktam

meg ugye vissza raktam a dolgokat,meg az SD kártyát.

Na ekkor 2-3 napig jó volt utána megint szívatott.

A másik...

A billentyűzet.Anyámnak jó volt nálam meg rakoncátlankodik...Ha Pl.: megnyomom az "y"-lont akkor "a"-nak érzékeli.Ez mindig változik hogy mikor mire mit érzékel.


(Ez előtt a régebbi telefonom egy Samsung Galaxy Trend Plus nem csinálta de abba sokszor kell aksi mert nem is játszok töltőn vele mégis félévente kilehet belőle dobálni az akksit.)

A szüleim azt mondták ha nem tetszik kapok egy nyomó gombos telefont amíg nem lessz másik (kb.:2-3 hónap)


Valami segítség,tanács?


Még mielőtt az életkorommal dobálóznátok 14 éves vagyok :)



#telefon #lassúság #J1 billentyűzet hiba
2017. dec. 9. 19:30
 1/2 anonim válasza:
Hirtelen telepakoltad minden sz*rral.
2017. dec. 10. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Mit tudnék tenni?

Mert Viber,Messenger,Plauge Inc,Skype van rajta a többi kép,zene meg minden egyéb dolog az SD kártyán.

Semmilyen gyorsító programom nincs,a gyári programokat amiket nem használok (pl.:hangouts,google drive,stb...) letörölte.

Akkor valami tanács nincs? :/

De azért köszi

2017. dec. 10. 11:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!