Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Samsung várhatóan beleteszi...

A Samsung várhatóan beleteszi az S9 vagy S9 Note készülékekbe a fizikai gomb nélküli ujjlenyomat leolvasót?

Figyelt kérdés

Már az S8-nál is megígérték,hogy benne lesz.


Jelenleg egy S7 Edgem van, azért nem cseréltem le S8-ra, mert szerintem nincs akkora ugrás a két készülék között.Meg, szerintem rossz,hogyha a hátlapon van az ujjlenyomat leolvasó.


Én reménykedek benne, hogy az S9-nél már megvalósítja a Samsung.

Bár, az a gyanúm, hogy csak az S9 Note készüléknél lesz elérhető.Azért, mert ez akkora újdonságnak fog számítani,hogy csak a csúcsgépbe teszik bele, hogy jobban különbözzön az S9-től.

Legalábbis, ilyen a Samsung filozófiája, például az S7 Note tudott retinaszkennelést, az S7 Edge viszont nem.


Ha ez sikerülne, biztos,hogy fejfájást okozna az almának a Samsung.



2017. dec. 10. 14:44
 1/4 anonim ***** válasza:
S9 note nem lesz. Note 9 a neve.
2017. dec. 10. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Note, note 2, note 3, note 4/note edge, note 5, note 7, note 8 és a jövőben note 9.

S1, s2/mini, s3/mini, s4/mini, s5, s6/s6 edge, s7/s7edge, s8/s8plusz.

Szóval a note az nem s note

2017. dec. 10. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
És az S illetve a Note széria a csúcskészülék.
2017. dec. 10. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A samsung sosem igérte meg, hogy beleteszi. Azok csak pletykák voltak.


Itt az utolsó hír ezzel kapcsolatba. Továbbra sem biztos semmi.

[link]

2017. dec. 17. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!