Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone X vagy Samsung Galaxy...

Iphone X vagy Samsung Galaxy Note 8 a jobb telefon?

Figyelt kérdés
2017. dec. 10. 15:19
 1/7 Captain Logic ***** válasza:
66%
Igen.
2017. dec. 10. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
26%
iPhone az iOS miatt
2017. dec. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%
Már vártuk a kérdést. Furcsa hogy ilyen későn tudtad feltenni ezt a nap legfontosabb és legjobban várt kérdését.
2017. dec. 10. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Bihar Valatonon ***** válasza:
31%
Igazából egyik sem :D
2017. dec. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
30%
Nem csak a Note8,de az S8,S8+ is jobb az Iphone-nál.
2017. dec. 10. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok ennyire harcias, hogy ekkora energial szidjam akár egyik, akár másik oldalt. Barátnőmnek Samsungja van, nekem iPhone-om. Annyira nem érdekel ez a nagy harc, amit a két fél önjelölt katonái szoktak vívni, de az én véleményem az, hogy az iOS-t jobban tudom kezelni, míg az andoroidhoz nem értek egy cseppet sem. Az említett két telefon már nagyon túlzás nekem. Nem vagyok profi fotós, hogy ilyen szintű képeket készítsek, sőt államtitkokat sem védek, hogy arcfelismerő (vagy ujjlenyomatfelismerő) kelljen.

Én egy hagyományos gombossal is beérném, de a mai kor ezt nehezen engedi meg, minden a technológiához van kötve, és igazából kényelem szempontjából is jobb. De lehet pont ez a baj.

Ha választanom kéne, akkor inkább az iPhone-t tenném, de nem igazán progresszív ez a tendencia szerintem.

2017. dec. 10. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Alex Fly ***** válasza:
50%

A Note8 kiforrottabb és többet tud. Viszont az iPX már presztizsből is úgy van megtervezve, hogy amit tudb azt közel tökéletesen tegye.

Teljesen más a két szerkezet mögött álló filozófia. Kinek-kinek az a jobb, ami az ízléséhez közelebb áll...

2017. dec. 12. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!