Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik mobil lenne a megfelelő...

Melyik mobil lenne a megfelelő számomra? Használt mobilok iránt érdeklődöm. Nyilván nem lehet használtan pontos árat mondani de 80 lepedő lehet max. Bőv. Lent

Figyelt kérdés

- Nem kell erőműnek lennie de ne legyen lassú, és a játékok ne akadjanak rajta.

- Szép videókat, képeket készítsen.

Ne legyen tepsi, maximum 5.2 inch legyen.

- 1 napig bírja a strapát böngészés, programfuttatás, játék és kamerázás, videózás mellet.

- Nem lenne nagy hátrány ha vízálló lenne.

- Max. másfél éves legyen?

- Másfél évig szeretném használni kb.

- Nevesincs márkák kiesnek, nem érdekel ki mit mond.

Galaxy S7? 80 körül kapni használtan. Kérlek titeket több mobilt írjatok és fejtsétek ki, hogy miért jók?



2017. dec. 10. 18:32
 1/4 A kérdező kommentje:
Bocsánat, azt elfelejtettem leírni, hogy 32GB vagy annál több háttértárral rendelkezzen. :)
2017. dec. 10. 18:36
 2/4 anonim válasza:
Ennyiből simán futja egy új huawei re nagyon rendbe vannak az előző telefonom is huawei a mostani is az és valószínű a következő is az lesz. P10 lite vagy P9 kijön de ott van még a honor 8 is ezt is a huawei gyártja
2017. dec. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A Galaxy S7 nagyon jó telefon. Ha 80 ért találsz akkor jó bizniszt csináltál.


De nem ajánlom a használt telefon vételt, ennyiből újonnan is lehet már jó telefont kapni, iPhone SE 87 től kezdődik.

2017. dec. 10. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Alex Fly ***** válasza:
Ilyen áron vettem az LG G5-öt. Tudom ajánlani. Vagy a G6-ot...
2017. dec. 12. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!