Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A mai iPhone tulajok már...

A mai iPhone tulajok már elfogadják hogy a teló fagy?

Figyelt kérdés

A régi iPhone tulaj gárda már a múlté ahogy nézem. Sok új iPhone tulaj van akinek már nem gond hogy az iPhone új verziói könnyen lefagynak, laggolnak.

Az eredeti iPhone tulaj gárda lett igénytelen, vagy sok az új iPhone tulaj akik nem tudják hogy az iPhone eddig sose fagyott és ezért nem látnak ebben gondot?



2017. dec. 11. 06:44
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Ez egy HOAX.

Semmi baj nincs az IOS 11.2-vel. Ugyanúgy hasít mint a régebbiek.

2017. dec. 11. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Szinte mindegyik verzióval fagyott már iPhone-om (iOS 5-östől használom, mos 11.2), szóval ez nem újdonság, a szoftver az soha nem tökéletes. A "kötelező" minden évben adjunk ki új verziót elv alapján ez a továbbiakban is így lesz.


Azt simán el tudom fogadni, hogy egy 5s-en már nem olyan fürge, mint pl. a 7-eseken, nyilván a minimum hardver követelményeknek felel meg, nem tudom, ki mit vár el tőle, az egyes modellekre kiadott utolsó verziók soha nem voltak már a legjobbak - csak addigra a legtöbb felhasználó már cserélt, így sokan ezt észre sem vették, főleg, hogy a korábbi típusok között sokkal nagyobb hardveres különbségek voltak, egy 5s azért még elég jól használható, mondhatjuk, hogy azt bitang jól megtervezték :-) Én alap dolgokra használom lényegében üzleti célra (exchange, zene/rádió és navigáció, minden más nagyon eseti), azon kívül, hogy az alkalmazások lassabban töltenek be, mint korábban más problémám nincsen vele, és az iOS 7-es vagy 8-as többet fagyott, mint a 10-11 (lényegében egyszer sem vettem észre - ami nem jelenti azt, hogy nem omlott össze valamilyen háttérfolyamata, mert azt nem nagyon köti az orrunkra...).

2017. dec. 12. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
#11 hát nem tudom te mennyit használsz ki az iPhoneból de például az enyém az iMessageben rendesen lefagy és úgy általában laggol ahol csak lehet.
2017. dec. 12. 07:28
 14/19 anonim ***** válasza:

Mert OTA frissítesz.

Soha, semmilyen rendszert nem szabad így frissíteni. Droid is döglődik ettől.

Venni kell a fáradtságot, és rendesen újrarakni az egészet, aztán mentésből visszatenni a dolgaidat.

IOS-on ez két érintés...

2017. dec. 12. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Az enyém ugyanolyan gyors és tökéletes mint előtte.
2017. dec. 12. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
#14 ezt már többen is mondták. A végén ezt fogom csinálni már annyira rosszul megy. Remélem kimegy belőle a sátán a resztórral.
2017. dec. 13. 07:48
 17/19 anonim ***** válasza:

A tavalyi iPhone 7Plus-om nem laggolt és nem fagyott se iOS 10 alatt se iOS 11 alatt.

A mostani iPhone X-em sem laggol és fagyik le iOS 11.2 alatt.

Tehát minden úgy működik ahogy kéne.

Azon meg ne csodálkozzunk hogy a több éves 5S vagy 5 laggol..

2017. dec. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Nem 5S hanem SE ami ugyi olyan mint a 6S. Na nehogymá a 6S-t kizárta volna az alma az iOS11-ből !
2017. dec. 13. 21:18
 19/19 anonim ***** válasza:
47%
istenem, annyit nyafogsz a kérdéseiddel az ios-re h milyen szar, hát akkor vegyél androidot ha nem tudod elfogadni, hogy ilyen is tud lenni az ios...
2017. dec. 13. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!