Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont ajánlanátok?

Milyen telefont ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Évek óta Sony telefonokat használok, eddig semmi gondom nem volt velük. A mostani kezd már öreg lenni, és már nem úgy működik, ahogy kéne (a kijelzője nem érzékel már teljesen jól, illetve kicsit belassult, és van amikor újra indul, bár az utóbbi kettővel még együtt tudnék élni, de a kijelzős dolog már azért zavaró).

Már évek óta Sony-t használok, teljesen meg voltam velük elégedve, de nézegettem más márkákat is pl.: Xiaomi.

Mi a véleményetek erről a telefonról? Ajánlanátok másoknak is?

Az áruk valamivel olcsóbb, mint a Sony telefonoknak, bár eddig mindig jobb minőségű telefont vettem, viszont Xiaomi telefonoknak kicsit mintha kedvezőbb lenne az árok. Tisztában vagyok vele, hogy kb 2 évre tervezik őket (a mostani Z3 már 3 éves szóval szerintem teljesen teljesítette a feladatát).

Pontosabban a Mi Mix 2-t nézegettem, az tetszik, ha valakinek lenne tapasztata vele azt meghallgatom, illetve más márkákat is szívesen meghallgatok.

Előre is köszönöm a segítséget! :)



2017. dec. 11. 16:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A legfontosabbat kihagytad: mennyit szánnál rá?
2017. dec. 11. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

"eddig mindig jobb minőségű telefont vettem, mint a Xiaomi" - miből gondolod, hogy a Xiaomi rosszabb, mint a Sony, ha még életedben nem volt Xiaomid?!

Csak mert kevésbé ismert márka, és így a márkanevet nem kell (annyira) megfizetni, több pénzed marad az erősebb hardverre, még nem jelenti azt, hogy rosszabb minőségű lenne!

2017. dec. 11. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Úgy értem a jobb minőséget, hogy egy adott márkán belül a drágábbat. Sonynak is van 50-60.000 forintos terméke, és van 150-200.000 forintos is, inkább a 100.000 forint felettiekre próbáltam koncentrálni.

1-es: igazad van, azt kihagytam olyan 100-120.000 forint körül szeretnék telefont venni, ha egy kicsit drágább, az nyilván belefér még. :)

2017. dec. 11. 16:39
 4/7 anonim ***** válasza:
OnePlus 5T :) MIndenhol dícsérik, csak a kamera picit gyengusz, de üzemidő, teljesítmény, OXYGEN OS minden klappol. Olvass róla 1-2 tesztet, le fogsz döbbenni hogy mennyire jó kis telefon, ahhoz képest hogy nincs agyon-híresztelve.
2017. dec. 11. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Picit szánj rá többet és egy Galaxy S7 vagy S7 Edge.
2017. dec. 11. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Samsung Galaxy S7, Huawei Mate 10 Lite, Huawei P9, vagy Asus Zenfone 3 Deluxe (5.5")
2017. dec. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Honor 9.
2017. dec. 12. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!