Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha a vodafoneban vásároltam...

Ha a vodafoneban vásároltam vasárnap egy telefont, viszont nem tetszik és szeretném másikra kicserélni, arra van bármiféle lehetőség?

Figyelt kérdés
Előfizetésre vettem fel és drágább havidíjas telefonra cserélném. Esetleg ha kellene erre valamiféle díjat fizetni, az sem lenne probléma.

2017. dec. 12. 04:27
 1/8 bp1985 ***** válasza:
A vodafone nem cserekereskedelem.
2017. dec. 12. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ez itt a Vodafone ügyfélszolgálat szerinted?
2017. dec. 12. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Elvileg megvan az elállás joga 3 vagy 5 munkanapon belül indoklás nélkül (!!!) ha személyesen üzletben vetted (neten rendelve 15 munkanap). Így még ha nem is másik telóra akarnád cserélni, akkor is kötelesek visszavenni. De szerintem ha mondod is, hogy egy drágább telót akarsz helyette, akkor tutira nem lesz szájhúzás.
2017. dec. 12. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Huj az jo lenne. Személyesen vettem igen.
2017. dec. 12. 09:21
 5/8 A kérdező kommentje:
Csak ugye használtam már, nincs vele gond nem ejtettem le vagy ilyesmi. Például a volna is rajta van már.
2017. dec. 12. 09:22
 6/8 anonim ***** válasza:
Felejtő
2017. dec. 12. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"Elvileg megvan az elállás joga 3 vagy 5 munkanapon belül indoklás nélkül (!!!) ha személyesen üzletben vetted"


Igen, a Grimm mesékben van ilyen. A Jótündér kicseréli.

A valóságban pedig csak a netes vásárlásnál van 14 napos elállás.

2017. dec. 12. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"A vodafone nem cserekereskedelem."


Pedig az, fizetsz, cserébe le se sz@rnak.

2017. dec. 12. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!