Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Elfelejtettem a PIN jelszavam...

Gábor118 kérdése:

Elfelejtettem a PIN jelszavam Mit csináljak? [több lent]

Figyelt kérdés
Elhagytam a kártyát amin a puk kód rajta volt és lemerültem de a pinkódomat is elfelejtettem mint már említettem ezért azt szeretném kérdezni hogy ilyenkor mia teendő?

2017. dec. 12. 19:01
 1/8 anonim ***** válasza:
12%
Új SIM kártyát kell igényelni a szolgáltatónál.
2017. dec. 12. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Oké köszönöm! :)
2017. dec. 12. 19:18
 3/8 anonim ***** válasza:

Sajnos az első válaszolónak vagy fogalma sincs a témáról vagy rosszindulatúan csőbe akar húzni.

A (eredeti) pin és puk kódokat a szolgáltató ismeri, az előfizetőnek ki is adja. Vagy az automata kezelőben vagy a szolgáltatód online felületén is megnézheted a puk kódot.

Viszont a puk kód tízszeri elrontása után végleg lezár a sim.

2017. dec. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Legegyszerűbb megnézni a szolgáltatód weboldalán keresztül.

Nem tudom, hogy az összes(3) belföldi szolgáltatónknál van-e, a T-nél tudom hogy van.


Belépsz a fiókodba, majd áttekintés, és az alján van a PUK-KÓD opció.

PUK1, és PUK2 kódot is kimutatja.

2017. dec. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ , meg lett a pinkód! :)
2017. dec. 13. 19:20
 6/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok, elnézést kérek, senkit nem akartam csőbe húzni vagy megtéveszteni. De régebben ez volt a gyakorlat felénk, hogyha valakinek végleg elveszett minden a SIM-hez és leblokkolt, akkor csak a csere segített párezer forintért. De bocsi, semmi rossz szándék nem volt bennem,
2017. dec. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Oké értem, semmi gond. Viszont a puk blokkolás után valóban csak csere van.
2017. dec. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Na arra gondoltam én is, hogy a kérdezőnek már blokkolt a kártyája.
2017. dec. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!