Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Androidos mobilra megbízható...

Androidos mobilra megbízható ingyenes mp3 letöltő?

Figyelt kérdés

Helo!


Olyan ingyenes programot keresek ami Youtube linket le tudja húzni mp3-ban a mobilra, esetleg megadod neki a zeneszámot, rákeres és azt le tudja tölteni.


Előre is köszi.



2017. dec. 13. 07:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Olyat nem tudok, de alternatívaként remek dolog a Spotify. Ingyenesen is használhatod, de valami jelképes havi előfizetési díjért még reklámok sincsenek. Az zenéidet pedig nem kell a telefonodon tárolni, mert online szolgáltatás. Ezerszer jobb, mint mp3-akat vadászni yt videókból.
2017. dec. 13. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
61%
És mi van, ha nincs 8 giga mobilnete? Sose értettem az ilyet. Nem mindenkinek van mobilnete... Főleg nem annyi, hogy allandóan be legyen kapcsolva, hogy akárhova megy, tudjon zenét hallgatni. Számomra egyszerűbb pár ezerért venni egy memóriakártyát, és rápakolni a zenéim, igy internet nélkül bárhol, bármikor tudok zenét hallgatni. Sajnos olyan programot én sem tudok, ami telefonra letölti neked, én gépről töltöm le, és onnan rakom a telefonra.
2017. dec. 13. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Tube mate
2017. dec. 13. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

#2: mobilnet nélkül mi értelme az okostelefonnak?

De oké, értem. Nem gondoltam, hogy van, aki így használja. Persze lehet, csak hát nem errefelé megy a világ, hogy memóriakártyára mentsünk le zenéket. A Spotity-nak egyébként azt hiszem, van olyan opciója, hogy offline módban is tudod használni, akkor lementi a zenéket talán telefonra is. Persze azért is ki kell fizetni egy hamburger árát havonta, szóval gondolom ez sem opció.

2017. dec. 13. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Mobilnet nélkül mi értelme az okostelefonnak?!? Azért ez picit erős, nem gondolod? :D Nekem is van egyébként, de nem annyi, hogy 1 hónapig 0-24ben be legyen kapcsolva. Van, aki gond nélkül fizeti ki a 10-15-20 ezres havidíjat, hogy korlátlan mobilnete meg stb legyen, én meg örülök ha kifingom azt az 5 rugót hogy tudjak telefonálni meg legyen mellé egy kis mobilnet is azért.

Persze, a világ nem ebbe az irányba megy, a technika folyamatosan fejlődik, de amíg nem lesz a szegény ember számára is elérhető mindaz, ami a gazdagnak is, addig szükség lesz alternatív megoldásokra is. Magyarul amíg nem lesz ingyenes a spotify meg a mobilnet, vagy nem javul a szegények életkörülménye, addig szükség lesz letöltő oldalra meg plussz tárhelyre is.


[Egyébként az sem biztos, hogy a mobilnet irányába halad a világ, mert ha az ország (világ) minden egyes eldugott szegletében lesz elérhető wifi hálózat (egyre több közterületen van pl. Örs Vezér tér, vagy egész Siófok városban is), akkor egyszerűen nem lesz már rá szükség. Ez persze messze van még, a jövőt nem láthatjuk előre, majd alakul. :) ]

2017. dec. 13. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
flvto downloader lett leszedve, csak nincs google playen de meg lett oldva :)
2017. dec. 13. 11:37
 7/8 A kérdező kommentje:

500MB-os mobilnettel meg kb 4 óráig tudnék online zenét hallgatni, utána meg akadozna, szóval nem túl életerős ez az opció :D

+ sokszor a mobilnet vétel is gyenge (utazásnál pl rimánkodni kell hogy bejöjjön, megszakad 2 percenként stb).


Azért köszi a segítséget.

2017. dec. 13. 11:38
 8/8 anonim ***** válasza:
Nincs mit. Igazatok van, bár én ritkán hallgatok telefonról zenét, és szinte mindig olyan helyen vagyok, ahol van wifi is, amikor meg nem, akkor nem netezek annyit, hogy elfogyjon. Engem is egy barátom világosított fel, 6-8 éve, hogy ez a töltsünk le mp3-akat dolog már elég retro. De ha ez a megoldás, akkor ez a megoldás. :)
2017. dec. 13. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!