Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Imusic-hez segitség?!

Imusic-hez segitség?!

Figyelt kérdés

Sziasztok

Kerestem az app storeba az Imusicot de nem talaltam meg ami a baratnoimnek is van

Nekem masokat ad be

Es az nem mukodik net nelkul

Valaki tudna valami masik alkalmazast mondani amin net nelkul lehet zenet hallgatni?

Elore is koszonom💕



2017. dec. 14. 20:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Musicban is lehet net nélkül, ha letöltöd a masinára
2017. dec. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De ahoz fizetni kell, nem?
2017. dec. 14. 22:17
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen
2017. dec. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Letudnád irni akkor hogy hogy mukodik?
2017. dec. 15. 05:17
 5/6 anonim ***** válasza:

Nos. Valóban lehetőség van rá, hogy az iPhone gyári alkalmazásán keresztül hallgass online tartalmakat, vagy akár le is töltsd azokat a készülékre, ám ez Apple Music előfizetéshez kötött. Az előfizetés ára 1490 forint havonta, azonban az első 3 hónapban ingyenesen kipróbálhaó és ha nem tetszik, akkor le is mondhatod, így mindenképp érdemes kipróbálni.


Máskülönben, elképzelhetőnek tartom, hogy a barátnőid más Apple Storeból töltötték le az alkalmazást, mint te. Előfordulhat, hogy ők például a magyarba vannak bejelentkezve, te pedig valamilyen más országéba.


Javaslom, hogy lépj a beállításokba, majd az iTunes és App Store menüt megnyitva válaszd ki az Apple ID-d. Ezt követően kattints az Apple ID megtekintésére és az Ország/régió pontot hasonlítsd össze a barátnőidével.

2017. dec. 15. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen❤
2017. dec. 15. 13:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!