Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Akinek iphone 8 samsung...

Akinek iphone 8 samsung galaxy s8 stb. telefonja van az mit dolgozik?

Figyelt kérdés
Nem irigysegbol kerdem. Csak atlagon felul keresek joval es egyszeruen nem tudom elkepzelni. Meg tudnam venni de nagyon is megereznem. Mennyit kell keresni ahhoz hogy siman megvegyel egy ilyen telot? Vagy ez olyan hogy kinek mi mennyit er? Pl inkabb nem megy nyaralni?

2017. dec. 15. 21:18
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

A munkahely/végzettség és a használt telefontípus között semminemű összefüggés nincs lényegében.


Csak annyit szeretnék elmondani, hogy nem egyszer láttam már segédmunkásokat a legújabb felsőkategóriás telefonnal, illetve professzrokat, felső vezetőket 2010-es, nyomógombos Nokia telefonnal. A legutóbb, akinél Galaxy S8-at láttam, bolti eladó volt.

2017. dec. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hm. En ilyenkor mindig azt kepzelem hogy azert van a csaladban aki jol keres. Pl memedzser kollegaimnak is van akinek a felesege dajka vagy ilyesmi megis megengedhetik ha nagyon akarjak. Csak nem tudom. Furcsa. Persze tuti van az a szint ahol nem erzed meg, de megeri? Nekem is nagyon tetszenek es gondolkodom is hogy vegyek-e de aztan eszembe jut hogy ennyibol mar majdnem.megvana a kocsibeallo is 😀
2017. dec. 15. 21:30
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Az az egyik dolog hogy mennyit keres. Azután következik hogy hogy osztja azt be. Mert lehet hogy nem is keres olyan sokat, de nem bagózik, nem iszik, semmi felesleges kiadása nincs neki. Az megtudja könnyen venni.
2017. dec. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szajrézgatunk a tesókkal.
2017. dec. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

ha valami megterhel, megveszed kamatmentes részletre, csak itthon ez akkora szégyen vagy nem tudom, itt is mindenkit lenéznek, mert "hitelre vesz ájfont a hülye."


aki nem tud 22-24 hónapra előre gondolkozni, az persze nem fog venni, de egy viszonylag stabil állásnál ez nem egy nagy dolog.

2017. dec. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Bihar Valatonon ***** válasza:
100%
Ha okosan tolja előfizetéssel az ember semmi átlagon felüli nem kell hozzá csak jó időzítés meg okosban eladni az előzőt ha vált az ember...
2017. dec. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Az elofizeteshez amugy is reszletre adjak, szoval az ok. De en nem vennek ugy tobbet. Ezt megfogadtam. Egyszer egy ilyen husegidos temat nagyon megszivtam, azota kerulom, mint a tuzet, uh csak egy osszeg johet szoba.
2017. dec. 15. 22:27
 8/9 Bihar Valatonon ***** válasza:
100%
Pedig semmi értelme...már nem egyszer megvettem a legújabb készüléket annyiért amennyiért késöbb eladtam, vagy még többért is:)
2017. dec. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 csempéző vizipisztoy ***** válasza:
Szia! Nekem 8 plus van. Nem költők luxusciccekre. Nem veszek márkás ruhát például. A minőség viszont fontos.
2017. dec. 16. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!