Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Régen volt iphone-om, most...

Régen volt iphone-om, most Samsung es megint Iphone-om lesz, hogyan tudom beuzemelni majd az uj Iphone-omat?

Figyelt kérdés
Ugy ertem regen volt, de emlekszem hogy regisztralni kellett, meg allitolag mindent lement stb. Na most a samsungom a telefonszamokat a drive-ba menti es amikor androidos telefonom van siman leszivja maganak. Ez gondolom Iphone-on nemmlesz. Akkor az most a sok evvel ezelotto szamaimat fogja vissza rantani? Mi van ha nem emlekszem a jelszora? Hogy tudnam egyszeruen beletenni a mostani szamaimat? Jajj. Sosem mozogtam otthonosan a hulye Iphone-os rendszeren. Pl keptelen voltam zenet tenni ra vagy csengohangot...

#iPhone #beuzemeles
2017. dec. 15. 21:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Én android után BB10-et használtam. Androidon a google címtárba mentett minden telefonszámot, ezt BB10-en össze tudtam szinkronizálni, nem kellett bepötyögnöm semmit újra. Pár napja került hozzám egy iPhone 5. Itt se volt semmi gond, megcsináltam az Apple ID-met (itt is a gmailes címemet használtam), aztán azt vettem észre, hogy ez is szépen szinkronizálja magát a google címtárammal és megvan az összes számom. Nem állítottam semmi extrát pluszba. Csak megcsinálta magának.
2017. dec. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De jo lenne!!!
2017. dec. 15. 22:13
 3/4 anonim ***** válasza:

[link]

Ezzel az alkalmazással a kontaktokat, képeket, üzeneteket és minden ilyesmit az androidos telefonodról áttudsz tenni az iphoneodra.

2017. dec. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Még egyszerűbb volt 🤓 simán volt olyan lehetőség hogy a Google fiokommal szinkronizáljam a kontaktjaimat
2017. dec. 20. 19:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!