Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miert nem tudom csatlakoztatni...

Miert nem tudom csatlakoztatni a telefonom a tv-re?

Figyelt kérdés
eddig samsung galaxy ace-t hasznaltam,csak radugtam usb-n keresztul a tv-re es azon neztem a telefonra letoltott filmeket.most vettem egy j3-as samsungot de arra meg azt irja ha a tv-re rakom hogy nem ismeri fel.pedig az elozo telefonom azert elavultabb is volt.

2017. dec. 16. 00:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Probald ujra, vagy keress ra youtube lehet nem allitottal be valamit jol.
2017. dec. 16. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A Smart View alkalmazás jó lesz?


[link]


Lehet, hogy csak samsung smart tv-n használható.....


Olvastam egy régebbi cikket, hogy a samsung megvariálta az újabb telefonoknál az mhl technológiát ( lábkiosztás ), és egy másikat használ, amelyet a mostani televízióikba is beraknak. A cikkben le is írták, hogy ha új samsung telefont veszel, vegyél hozzá egy samsung tv.-t is, hogy tudd a nagyképernyőn is nézni a képeidet, videóidat ....


itt egy cikk:


[link]


"Az eddig felsorolt adapterek minden MHL képest okostlefonhoz és táblagéphez használhatóak, kivéve a Samsung készülékek némelyikét, ugyanis azok közül nem mindhez jó. A Samsung Galaxy S3-as készüléknél, és az attól újabb gyártású Samsung telefonoknál és táblagépeknél megváltoztatták a micro USB kimenet lábkiosztását. Ezért ez az MHL adapter Samsung készülékek esetén csak a Galaxy S2-vel bezárólag, vagy attól régebbi készülékekkel működik, illetve az összes többi gyártó telefonjának és táblagépének, MHL képes tipusaival.


A Samsung Galaxy S3, vagy annál újabb (S4, S5, Note4, stb.) MHL képes Samsung készülékekhez szükség van egy kis adapterre, amely átfordítja az új lábkiosztást a régire"


Talán itt a gond.....

2017. dec. 17. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
koszi a valaszt.
2017. dec. 17. 23:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!