Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Windows Phone-t miért nem...

A Windows Phone-t miért nem karolja fel egy cég sem? Egy rohadt fejlesztést se kapunk többet semmire?

Figyelt kérdés

Átverve érzem magam. Windowsom van 2 éve, le akarom cserélni, mert gyakran nem tudok belépni az áruházba (más Windows phonról sem, ami kvázi Anyámé) A kevés app csak egy dolog, de hogy Ennyire cserben vannak hagyva a winfonosok....

Elég dühítőnek érzem, hogy anno veszek egy ilyen telefont 20 30 ezerért 2 éve, most meg nincs messenger, sokszor nem megy az áruház, semmi fejlesztés az értékesebb applikációknak...


2017. dec. 21. 21:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Átverted magad, ne mást hibáztass. Vettél 20-30eFt-ért telefont, amiből max valami nagyon fapados jön ki és ráadásul ki tudja milyen okból, nem a jól bevált androidot választottad, hanem windowst. Úgyhogy ne hőbörögj hanem edd meg amit főztél. Ha nem tetszik válts.
2017. dec. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem használják sokan, mert nincs rá fejlesztés, és nincs rá fejlesztés, mert nem használják sokan. Ez van, vegyél androidot...
2017. dec. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tök mindegy, hogy a 20 ezres, vagy a 150 ezres modellt vásároltad meg, mindenképp faképnél vagy hagyva. Egy kicsit jobb a helyzet, ha legalább Win10-re tudod frissíteni a telód, de annak is megvan a hátránya, az én Lumia 735-öm tök lassú lett tőle. És nem 20 ezerért vettem, hanem 60 ezerért. És sajnos valóban igen kevés alkalmazás van rá, ami van, azok is bénák.
2017. dec. 22. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én egy éve vettem Lumia 950-est, de szoftveresen meghalt meg ugye frissítéseket se kapott már meg mninden baja volt ugyhogy cserélj te is. Én iPhone 7-est vettem és egy megváltás volt áttérni.
2017. dec. 22. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!