Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telenor online rendelés....

Telenor online rendelés. Normális?

Figyelt kérdés

December 13án rendeltem a telenor online felületén egy készüléket, ahol meg lehetett adni a kiszállításnak preferált időt. Ezt meg is tettük, dec 19 délelőttre. A készülék se aznap, se azóta nem érkezett meg.

Felhívtuk az ügyfélszolgálatot, de semmi érdemleges információval nem tudtak szolgálni.

Az lenne a kérdésem, hogy mennyire normális ennyi késés? Valaki hasonló tapasztalatokkal?

Értem, hogy karácsonyi hajtás, de semmi tájékoztatást nem kaptunk.

A rendelés azonosítóra rákeresve csak ezt adja ki: Kiszállítás/Teljesítés alatt.



2017. dec. 23. 21:39
 1/4 anonim ***** válasza:
59%
HA már az ügyfél szolgálat se tud adni érdemi információt , akkor azt hiszem más sem.
2017. dec. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Az ügyfélszolgálat is csak ennyit tudott kinyögni, hogy "Kiszállítás/Teljesítés alatt."


Arra lettem volna kíváncsi, hogy valaki hasonló tapasztalatokkal mennyit várt, amíg a készülék megérkezett hozzá, nem egy részletes esettanulmányt, hogy hol a készülék.

2017. dec. 23. 21:51
 3/4 anonim ***** válasza:
59%

"Arra lettem volna kíváncsi, hogy valaki hasonló tapasztalatokkal mennyit várt, amíg a készülék megérkezett hozzá, nem egy részletes esettanulmányt, hogy hol a készülék."


És ha leírom hogy nekem 3 hét múlva se lett meg és visszaadták a pénzt mert már addigra nem is volt rendelhető a készülék, az segít rajtad?

2017. dec. 23. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor a futárnál van és azt kellene megtudnod a telenortól hogy ki a futár és mi a csomagszám. Akkor tudsz érdeklődni naluk mikor jön a csomag. Ilyenkor nagyon sok a kiszállításuk. Nálunk nyáron késett egy csomót. Szóval a futárt kell csesztetned.
2017. dec. 23. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!