Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szolgáltató csak akkor vállal...

Szolgáltató csak akkor vállal javítási munkákat ha ott vásároltam a készüléket, vagy akkor is ha másik üzletben, esetleg online, szolgáltatón kívül?

Figyelt kérdés

2017. dec. 26. 20:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Csak amit ott vásároltál
2017. dec. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A szolgáltató semmiképp nem vállal javítási munkát. Ha ott vetted, akkor is csak annyit vállalnak, hogy elküldik a szervizbe.
2017. dec. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A szolgáltatót nem érdekli a te készüléked, csak az hogy fizess.

Panasz esetén a gyártó szakszervizébe továbbítja.

2017. dec. 26. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem helyi szerelésre gondoltam. Korrigálom a kérdést. Ha szolgáltatón kívül vettem készüléket, és javításra/vagy alkatrészcserére szorul, el tudom juttatni a készüléket szervizbe szolgáltatón keresztül?
2017. dec. 28. 00:01
 5/5 anonim ***** válasza:

Ahogy már írtam, a szolgáltatót nem a készüléked érdekli.

Főleg nem abban az esetben, amikor máshol vásároltad.

Már én is voltam olyan helyzetben, hogy tévedésből egy másik bankba mentem be pénzt felvenni. De nem adtak.

2017. dec. 28. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!