Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Micosoft lumia 640 alkalmazás...

Micosoft lumia 640 alkalmazás probléma?

Figyelt kérdés
Microsoft lumia telefonon win 10 van, és a messenger valamiért nem enged belépni. letöröltem az alkalmazást, majd ez után nem engediújra letölteni a webáruházból, és azt írja, már le van töltve az alkalmazás. Mit tudok tenni? Mi lehet a probléma? valaki tud megoldást a helyzetre?

2017. dec. 27. 16:41
 1/5 A kérdező kommentje:

Továbbá, arra is gondoltam, hogy azért nem engedi, mert nincs elég hely a telefonon, ezért megpróbáltam átállítani az alkalmazások letöltési helyét az SD-kártyára, ám akkor ez az üzenet jelenik meg.

[link]

Ezzel mit csináljak? minden alkalmazást le fog törölni valóban a kártyáról?

2017. dec. 27. 17:07
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem könnyű kimondani de adatmentés és hard reset :-/ lehet van más módszer rá de ez biztos. A lumiákkal egyébként is csak a gond van általába sajnos :-(
2017. dec. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 AntZ ***** válasza:
Gépház → rendszer → névjegy → telefon alaphelyzetbe állítása ← itt lehet alaphelyzetbe állítani a gépet, ahogy előttem ajánlották.
2017. dec. 28. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget. És azt hogy tudjuk megoldani, hogy a képek, és hasonlók ne vesszenek el? többször volt már probléma a telefonnal, az alaphelyzetbe állítás segített, de nem szeretnénk megint minden információt elveszíteni. :(
2017. dec. 28. 14:11
 5/5 AntZ ***** válasza:
Micro sd kártyára ments el mindent. Nekem is van benne egy, alapból ide mentek minden fényképet, videót, zenét.
2017. dec. 28. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!