Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Betört a képernyőm. Mennyibe...

Betört a képernyőm. Mennyibe kerül a javítása?

Figyelt kérdés
Betört a xiaomi telefonon képernyője. Épp h lecsúszott a kanapéról és kb 1 hete kaptam és 7 éve egyik telefonomnak se lett semmi baja de ez persze h pont betört. Légyszi segítsetek mennyibe kerül egy ilyen javítás meg h egyeltalan erre a márkára vállalnak e ilyet?

2017. dec. 30. 03:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Az ára az attól függ melyik modell.


A wayteq szervizében valószínűleg javítják, hiszen magyarországon ők forgalmazzák hivatalosan a xiaomi telefonokat.

Ott pl. a Xiaomi mi A1-nek a kijelzőcseréje 30 ezer. [link]


Ha Google-ben rákeresel hogy xiaomi szerviz/javítás vagy kínai telefon javítás/szerviz, akkor biztos találsz még egy pár helyet a hol megjavítják.

2017. dec. 30. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!😊 Xiaomi redmi x4-em van
2017. dec. 30. 08:50
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha csak épp lecsúszott akkor elég gyenge anyagból lehet. Nekem a kinai telefonom 1 méterről a betonra esett már kétszer le és, csak megkarcolódott, de nem tört össze. Igaz van rajta szilikon tok, ami azért elég jól védi.

De innen rendelhetsz, nem is drága, valaki pedig kicseréli neked.

[link]

2017. dec. 30. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát az enyém úgy lett h így a képernyőn egy csík keresztbe és nem volt rajta üveg fólia de már mindegy. Viszont tegnap meg jól leejtettem és nem lett semmi baja szóval én ezt már nem értem xd
2018. jan. 1. 22:07
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem mindig törik. Attól függ milyen szögbe és milyen magasról esik le. Ha gyakran ejted le, ajánlott venni hozzá egy tokot.
2018. jan. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!