Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyivel jobb az iphone,...

Mennyivel jobb az iphone, mint a samsung vagy a huawei? Mert úgy látom most nagy divat lett az iphone, szinte minden 2. embernek, akit látok, iphoneja van.

Figyelt kérdés

2017. dec. 30. 09:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
40%
Rosszul látod, pont most hogy átverték az embereket , kezdenek elpártolni tőlük.
2017. dec. 30. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
27%

Samsung- utálom,de leginkább azért mert dolgoztam samu gyárban. Húgomnak van. Ő is utálja,de nem annyira mint én. Azt mondta amennyiért vette annyit nem ér.

Hüvely-tesómnak és páromnak van. Nem rossz.

Alma-másik tesómnak és nekem se van.

Eddig volt több sony,nokia wp, meg más androidok. Azt kell mondjam az android átka a ram zabálás. Mindegy mennyi,a szemét mindig zabálja. A wp kamerája és gps-e tökéletes. És ennyi.

Az almának eddig két hibáját vettem észre.

1:a szerzői jogok védelme miatt ugye nincs okosba applikációzás,bt más gyártó termékével..ilyesmi.

2:ár. -szerintem lehetne olcsóbb! És akkor a sok kaki (pl:samu) annyiba kerülne amit ér. ;)

2017. dec. 30. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Mivel verték át? Nem látom rosszul. Most már egyik barátnőm is iphonet akar venni. Instára is akik tükörben fényképezik magukat,majdnem minden 3.ember iphone-nal a kezében csinál képeket... Megyek az utcán, ott is, akik telóznak, iphone-nal vannak...a tv-ben is iphonet látok.
2017. dec. 30. 10:00
 4/12 anonim ***** válasza:
30%

Azzal, hogy az Apple beismerte, hogy direkt lassítják a régebbi készülékeket, és erről nem tájékoztatták a telefontulajokat.


itt pl egy cikk

[link]

2017. dec. 30. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%

Én androidos tableteket, telefonokat használtam régebben idén nyár elején vettem előbb Ipadet, majd Iphone SE-t (direkt a kis méret miatt).


Szerintem a nagy különbség az, hogy az Apple cuccok nem technológiai termékek, hanem iparművészeti remekek (ahol esztétika, funkcionalitás, divatosság, erős hardver remekül ötvöződik). Nagy előnyük hogy folyamatosan frissül rájuk a rendszerszoftver, míg a 2-3 éves androidos eszközökre csak 2 generációval korábbi Android rom van, arra sincsenek még biztonsági frissítések sem.

2017. dec. 30. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Amúgy 4. vagyok

Nekem nincs iphone-om, de amúgy ennek ellénre is, hogy az Apple beismerte ezt, majd később szeretnék venni magamnak egy iphone-t.

Csak most vettem telefont októberben, és még nem szeretném lecserélni.:D

2017. dec. 30. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

"Samsung- utálom,de leginkább azért mert dolgoztam samu gyárban."


Mindenhol dolgozik valaki.

És mindenhol van valami trükk.

Nehogy azt hidd hogy ha a Huawei-nél vagy máshol dolgoznál hogy jobb lenne neked attól.

Ha a szalámigyárban dolgoznál, akkor azt utálnád.

2017. dec. 30. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
48%

Rövid válasz: Nem jobb az iPhone mint a többi.

Most nincs erőm jobban kifejteni. Úgy is leírtam már párszor az android vs ios kérdéseknél.



u.i.:A divatnak legtöbbször nem sok köze van ahhoz, hogy mi a legjobb.

2017. dec. 30. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
32%
Sima divatcikk, és pont azért nem fogok venni. Én nem fogok oda süllyedni hogy olyan legyek mint a szelfizől, pucsitós idétlen csajok. Mert arra használják és vigyorognak, röhencsélnek közben. Inkább nem.
2017. dec. 30. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
15%
Az Apple rossz telefonokat gyárt drágán.
2017. dec. 30. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!