Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tudnátok ajánlani olyan...

Tudnátok ajánlani olyan androidos telefont, ami 60. 000Ft körüli,4,7 col-os kijelzőméretű, középkategóriás?

Figyelt kérdés
mobil, android, vásárlás,

2017. dec. 30. 15:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Felsőkategóriás, bluboo xtouch. Ne parázz mert kínai. Egy éve nyúzom, semmi baja. A hátulja kényes, de mióta rájöttem hogy a kijelzőt tényleg nem lehet összekarcolni, azóta üveggel lefelé van mindig. Igy nemm sérül hátul. 8 mag 3g ram, 32 memó, kétkártyás, értesítési led, ujjlenyomat érzékelő, sony optika stb. Minden márkás, cdak a neve kínai.
2017. dec. 30. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Jól hangzik, köszönöm a választ!
2017. dec. 30. 16:10
 3/7 anonim ***** válasza:
91%
A Bluboo Xtouch 5 colos. Én nem ajánlom: Nulla szervízháttér, MediaTek processzor, valószínűleg soha nem kap rendszerfrissitést, szoftverese teljesen el van hanyagolva. Lehet, hogy papíron jól néz ki, de inkább hanyagold. Ha mindenképpen 4.7 col kell, akkor Samsung Galaxy A3 2017 (lehet, hogy kicsit drágább, de megbízhatóbb használtan iPhone 6, vagy ha jó neked az 5"-os telefon is (alig nagyobb) akkor Xiaomi Redmi 4X vagy Redmi 4 Prime.
2017. dec. 30. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Kinaimobilwebshop.hu

Mindent beszerez, páromnak xiaomi van, nekem nem jön be az ikonképe. Csinál néha érdekes dolgokat, de összességében az se rosdz.

2017. dec. 30. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

2.Az hülyeségeket ir.

Honnan veszed hogy nem jó MediaTek?

2 éve ilyet használok és birja gyűrődést.

2017. dec. 30. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát én se értem
2017. dec. 30. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
mióta meg van, asztali gép helyett ezt használom. hehe
2017. dec. 30. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!