Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tuti feltöltőkártyás simkártyá...

Tuti feltöltőkártyás simkártyának van hátránya? Tescoba vettem, de nem egyszerü regisztrálni. A regisztrációs oldalon ezt írja:

Figyelt kérdés
"Tudomásul veszem, hogy regisztrációmmal Vodafone-előfizető leszek. A szerződés megkötésével elfogadom a Vodafone Lakossági Általános Szerződési Feltételeit. A szerződés létrejöttére vonatkozóan a Lakossági ÁSZF 2.1.1. c. pontja irányadó"
2018. jan. 3. 17:05
 1/3 A kérdező kommentje:
Most akkor előfizetős vagy nem?
2018. jan. 3. 17:05
 2/3 anonim ***** válasza:
persze hogy előfizető leszel, hisz előfizetsz egy szolgáltatásra. De nem határozott időre, vagyis 1- 2 évre, hanem csak egy hónapra kell fizetned. De ezután is egy évig biztositja az elérhetőséged a voda, még ha többet nem is töltöd fel a kártyád. Szóval ne idegeskedj, a feltöltőkártyás is előfizető
2018. jan. 3. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Azt is előfizetőnek hívják, aki feltöltőkártyás. Én kb 1 hónapja használom, bár én boltban vettem, a vodafonnál, van térerő vele mindenhol, néha küld sms-t az egyenlegről, én meg vagyok vele elégedve.

A tetves telekom kártyámat dobtam ki a telefonból, mert nagyon felhúztak, meg átvertek.

2018. jan. 3. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!