Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lenovo A536-os telefonommal...

Lenovo A536-os telefonommal olyan problémám van, hogy egy ideje csak headsettel vagy kihangosítva tudok telefonálni, mert anélkül nem hallom a másik felet, pedig ő rendesen hall engem. Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés

2018. jan. 4. 10:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Tönkre ment a telefonodon a hangszóró.
2018. jan. 4. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy hangszóró probléma lenne, mert annak pont a kihangosításnál van szerepe és kihangosítva hallom a másik felet és pl egy Youtube videónál is van hang. Lehet, hogy csak valami beállítási probléma, de egyelőre nem találom hogy hol.
2018. jan. 4. 11:05
 3/5 anonim ***** válasza:

Pedig ha egy kicsit is oda figyelnél, rájöttél volna.

Amikor telefonálsz és a füledhez teszed a telefont , akkor a fülednél lévő hangszórónak kell szólni.

Amikor kihangositod pedig a hátulján lévő szól.

Majd nézd meg.

2018. jan. 4. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is ilyen problémám volt a régi Sony telefonommal. Rájöttem, hogy a jack aljzattal (ahova bedugod a fülest) van baj. Van benne egy kis pöcök szerűség, ami érzékeli, hogy be van dugva a füles. Ez egy idő után nekem beragadt és nem tudtam megcsinálni. Biztos, hogy ez a baja, mert ugyan ezek a problémáim voltak vele. :(
2018. jan. 4. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi, igen, én is rájöttem, hogy itt érintkezési probléma van, nekem úgy oldódott meg, hogy töltés közben az USB csatlakozót mozgattam. Most elvileg helyreállt, de tartok tőle, hogy még visszajön a probléma.
2018. jan. 5. 08:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!