Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mobiltelefont lehet klónozni....

Mobiltelefont lehet klónozni. Egy régi Nokia Lumia 1020-as összes adatát és programját egy frissen vásárolt újra?

Figyelt kérdés

Úgy mint a számtógépeknél. Hogy kiveszem a winyót, lemezképet csinálok és felírom egy másik winyóra, és ha beteszem, minden olyan, mint a régi winyóval.

Kezdi megadni magát a régi Nokiám, az ebay-en vettem egy zsírúj ugyanolyat, de már 2 program (a Parkolunk és a DMSS) nincs fenn az Áruházban. Használnám.



#klónozás #Nokia Lumia 1020 #full copy #telefon program átmásolása másik telefonra #DMSS #Parkolunk
2018. jan. 4. 19:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Adatokat lehet, de könyvjelzőket és progikat nem.
2018. máj. 15. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 dlover válasza:
Hogyan kezdte megadni magát?
2019. jan. 14. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Az aksija volt tönkre menő félben, azt szerencsére még ki tudtam cseréltetni 2018-ban. De ugye 2013 óta használom (akkori dátumú a legelső fotó amit csináltam vele) szóval akármilyen jól is volt/van összerakva és bármennyire óvom is, nem gondolom, hogy örök-életű készüléket vettem.

Jelenleg például fényképezéskor az app is érezhetően hosszabb ideig tölt. És a rendszer is hosszabb ideig áll fel, amikor hetente rendszeresen újraindítom...

2019. jan. 15. 08:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!