Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért törlődnek letöltött...

Miért törlődnek letöltött képek a telómból, és jönnek újrs elő azok, amiket már régen kitöröltem? Vettem bele új sd kártyát, és át is másoltak rá mindent, de ugyanúgy törlődnek, meg visszajönnek az újak.

Figyelt kérdés

Huawei Y5 II telefonom van. Tavaly kaptam. Vírus lenne rajta, vagy mi? Pi Music Player alkalmazásom van, arra töltöm le a zenéimet. Mikor átnevezem a zenéket, meg képet rakok hozzá, visszaneveződnek egy idő után, olyan képet tesz be a zenékhet, amiket régen töröltem. Mi a baj?


20/L



2018. jan. 4. 20:52
 1/6 A kérdező kommentje:
Mármint a régi képek jönnek vissza. Rosszul írtam fent. Nem az újak, hanem a régiek.
2018. jan. 4. 20:53
 2/6 anonim ***** válasza:

Valamilyen felhő alkalmazással lehet szinkronizálva.

Én egyszer úgy jártam, hogy egy kolléganőmnek megengedtem hogy a telómról megnézze az emailjeit.

Attól fogva alig kaptam levelet.

Aztán pár hétre rá egyszer kérdezte, hogy az mitől lehet hogy olyanoktól kap levelet akiket nem is ismer és nem győzi törölni a leveleket.

Aztán rájöttem hogy az én leveleimet törölgeti ...

2018. jan. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem ilyen kép előjövések az SD kártya hibája miatt volt.

Ki kellett dobnom.

2018. jan. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A felhőt hol lehet beállítani? Telefonon kell újraformàzni az sd kártyát?
2018. jan. 4. 21:20
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia! A felhő az egy internetes felület. Beállításokban találod meg (ha van). Ilyen pl. A OneDrive. De nekem is volt egy ilyen problémám a régi telefonommal. De ott a Messenger volt a hibás. Be volt kapcsolva a fényképek autómatikus mentése és mindíg visszarakta a telefonomra a képeket. Szerintem először nézd meg a Messengert, mert ha az a hibás, akkor azt nem ooyan bonyolult kikapcsolni. Remélem tudtam segíteni! :)
2018. jan. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nincs messengerem. Olyan képek törlődnek, meg könnek vissza, amint netről mentek
2018. jan. 4. 21:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!