Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 2 éves használt iphone 6 vagy...

2 éves használt iphone 6 vagy vadiúj huawei, mi 4x, honor?

Figyelt kérdés

Melyiket vennéd?

Sokan mondjak h egy iphone mindgi iphone marad. de 2 éves is pl esetemben, tehát használt. míg egy új kínai okostelo szinten ugyanannyi es vadiúj, nullaperces 1 év garival.



2018. jan. 4. 23:41
 1/6 anonim válasza:
71%
Huawei. Nekem az van, gyors, teljesen jól működik, csodálatos képernyő,szép képeket készít, nagyon szeretem:) Továbbá régebbi telefon nagyobb eséllyel hamarabb tönkremegy. Bár tudom, sokan esküsznek az apple termékekre, én nem bántam meg a huaweit:)
2018. jan. 5. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szintén Huawei-tulaj vagyok, és én sem bántam meg, hogy anno ezt vettem! Közel 3 éve használom napi szinten elég sokszor, és azóta is szinte tökéletesen működik, látszik rajta, hogy nagyon jól van optimalizálva a szoftvere, és a kamerája is (amire főleg igényes vagyok) nagyon szép képeket csinál!

A Honor a Huawei leányvállalata, tehát gyakorlatilag ugyanaz, és a Xiaomi-ról is szinte csak jókat olvastam eddig!

Egy iPhone már más tészta, mivel más a rendszere. Nem annyira hardverfüggő, ezért gyengébb hardverrel is "atomstabil", viszont nagyon zárt, így nem lehet annyira kihasználni, mint az Androidot, a márka megfizetése miatt nagyon rossz az ár-érték aránya, illetve 1 hónapja felröppent a hír, hogy az Apple le akarja lassítani a 7-es szériánál régebbi telefonjait, nem tudom, mennyi igaz belőle! :/


Én mindenesetre ezek közül maradnék a Huawei/Honor ágazaton.

2018. jan. 5. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezek közül az almás telefonon kivül bármelyiket amire van pénzem .és tetszik huawei,honor,mi 4x .
2018. jan. 5. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem lefogja lassítani.

Már lassította, ezt az Apple elismerte.

2018. jan. 5. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A Honor9-et ajánlom. Ha akarnék új telefont, azt venném. Most H8-am van, és egy iSE.
2018. jan. 5. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem Honor 8-m van, hibátlan, a családban 3-4 Xiaomi is van, szintén azok és gyorsak is.

2 éves használt telefon termékciklusa előbb lejár(t), mint egy új készülék. Újat vegyél, azt javaslom.

2018. jan. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!