Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vírust kaptam? Huawei p10...

Kingdefender kérdése:

Vírust kaptam? Huawei p10 android 7 májusi biztonsági frissítés.

Figyelt kérdés
Huawei p10 telom van és huawei blogot olvastam feljott kis ablak angol írással hogy szoftverem elavult ok gombra nyomva frissíthető. Gondoltam mivel huawei blog csak nem teszek rosszat és erre egy google lap jött fel hogy 4 vírus fertőzte meg telom ami akksit rontja később nagyobb baj lesz ha nem törlöm le. Valami alkalmazást javasolt erre speed booster talán de nem szedtem le semmit. Csak bezártam az oldalt. Most vírusos lett telom. Van beepitett avast nem tudom hihetek e neki mivel 2sec alatt megviszgalja telot szerinte nincs vírus.
2018. jan. 6. 03:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Hülye reklám csak, töröld le és semmi baja.
2018. jan. 6. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A hiteles frissítés SOSEM ilyen módon jön a Huaweitől! Az ilyesmire ne kattints rá sosem, néha egyes oldalakat böngészve felugrik ilyen ablak, amit be sem lehet zárni rendesen, és valami okból az adblock sem tiltja le.
2018. jan. 6. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Szóval akkor nem lett baja a telefonomnak?

Ugyanolyan gyors mint eddig volt.

2018. jan. 6. 07:32
 4/8 anonim ***** válasza:
Az egy reklám volt, ne foglalkoz vele, az Opera böngésző tartalmaz reklámblókkolót, érdemesebb azt használni a gyári böngésző helyett
2018. jan. 6. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Oké köszi. Ki is próbálom.
2018. jan. 6. 16:26
 6/8 A kérdező kommentje:
Mondjuk akkor ijedtem meg amikor vissza akartam lépni és nem lehetett ráadásul a telefon a vissza gomb után rezgett jó sokáig. Az miért volt?
2018. jan. 6. 16:37
 7/8 anonim ***** válasza:
Az a rezgés is a reklám része
2018. jan. 6. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Értem. Hát jól meg tudják ijeszteni az embert.

Viszont azt honnan tudta a reklám hogy p10em van? Még a build számot is kiirta nekem.

2018. jan. 6. 20:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!