Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A média markt-Ben előfizetésre...

Újj Dávid kérdése:

A média markt-Ben előfizetésre lehet venni galaxy s8-at?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy új mobilt de csak részletekben tudom fizetni
2018. jan. 6. 08:48
1 2
 1/11 anonim válasza:
53%
Persze, de vannak kikötések.
2018. jan. 6. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
max vodafone előfizetésre, ha van ott shop in shop, amúgy meg részletre tudod venni előfizetéstől függetlenül
2018. jan. 6. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
53%
1. vagyok. Bocsi, félreolvastam. Azt hittem részletet írtál. Nos, előfizetésre valóban nem, csak havi részletekre, de az nem függ az előfizetéstől.
2018. jan. 6. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Milyen kikötések?

Ugyan úgy 2 évre lehet velük leszerződni, vagy náluk ez hogy működik?

2018. jan. 6. 09:16
 5/11 A kérdező kommentje:

Áhh értem

Itt is úgy megy hogy mielött megkapnám elötte minimum a 30%-át ki kell fizetnem?

2018. jan. 6. 09:18
 6/11 anonim ***** válasza:
Az MM-ben nem tudsz előfizetést kötni. Csak szolgáltatóknál lehet. Ha van valamelyik szolgáltatónak pultja az MM-be, ott érdeklődhetsz a feltételekről.
2018. jan. 6. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
De a részletfizetés is megfelel
2018. jan. 6. 09:48
 8/11 anonim ***** válasza:

már hogyne lehetne mediaban előfizetést kötni


majdnem mindben van sis, általában 1-2 értékesítővel, ugyan olyan előfizetést köthetsz, mint bármelyik voda üzletben

2018. jan. 6. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Van egy lényeges tisztáznivaló.

Húst a hentestől, kiflit a péktől, mobilt a MM-tól, előfizetést a szolgáltatótól.

Nem keverendő.

Kivéve ha van a MM-ban hentespult, vagy egy szolgáltatónak a kihelyezett képviselete.

De az előfizetés, meg a részletfizetés sem egyforma.

Az előfizetés az, amikor telefonszámot kapsz egy SIM-mel és havonta jön a számlád az igénybevett szolgáltatásról.

A részletfizetés meg az, amikor a készülék vásárlásakor fizetendő összeget havi részletekre bontják.

Ennek a kombinációja az, hogy hűséget írsz alá az előfizetésre, cserébe olcsóbban jönnek ki a készülék havi részletei, vagy olcsóbb a szolgáltatás valamilyen mértékben a hűség idejére.

Mindezeket a szolgáltatóval tudod megboltolni.

Egy natúr készülékvásárlás esetén a MM-ban annyi lehetőséged van, hogy viszel magaddal egy munkáltatói igazolást (meg személyit, lakcímkártyát), és megérdeklődöd hogy a kívánt terméket meg tudod-e vásárolni hitelre.

Szerintem ennek az eredménye lesz a kérdésedre a válasz.

2018. jan. 6. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Minek akarsz egy csomó adósságot a nyakadba venni ha már most sincs pénzed?

Vegyél olcsóbbat amit kitudsz egyben fizetni .

Már 60 ezer alatt nagyon szuper telefonokat lehet kapni.

2018. jan. 6. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!