Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » LG G4 készülékem Facebookozás...

LG G4 készülékem Facebookozás közben lefagyott majd kikapcsolt és azóta nem kapcsol be. Lehet vele valamit csinálni vagy vihetem szervizbe?

Figyelt kérdés
Töltőn is volt, akkumulátort is kiszedtem és újra visszaraktam. Néha bejön az LG logó de itt megfagy a kép.

2018. jan. 6. 12:01
 1/8 anonim ***** válasza:

Bekapcs gomb + hangerő - egyszerre.

Az LG logó amikor bejön engdd fel a hangrő gombot. egy pillanatra majd újra nyomd le (nem egyszerű behozni a menüt lehet elsőre nem fog sikerülni)

Ekkor bejön egy menü. Válaszd a Hard Resetet.

Ha előtte kifagy a teló, Lehet Bootloop os lett. Ekkor csak a szervizben tudnak segiteni rajta. mivel hardveres eredetű. Bár az ujabb modellekre ez nem jellemző

2018. jan. 6. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Bootloop nagy valószínűséggel, ha van IMEI számlád akkor a Váci úti szervizbe kell menni és díjmentesen cserélik.
2018. jan. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Megcsináltam azt amit az első kommentelő írt de nem reagál semmit.

Elég messze lakok Budapesttől szóval a Váci útiba nem tudom elvinni.

Hogyha lejárt a garancia akkor ez sokba fog fájni?

2018. jan. 6. 17:58
 4/8 anonim ***** válasza:
2 évre ki lett terjesztve.
2018. jan. 6. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Ezt hogy kell érteni?

Mármint mennyibe kerülne megjavítatni?

2018. jan. 6. 18:39
 6/8 anonim ***** válasza:

A garancia 2 évig tart mivel kiterjesztették a bootloopra.

Ha viszont elment a 2 év jobban jársz ha a fagyálló nevű hardveraprós szakemberrel cserélteted, akkor 20K körül megúszod.

Amúgy az LG-nél 60K kb. az alaplap csere.(ezeket onnan tudom mert nekem N5X van, próbáltam informálódni ha bootloop lenne)

2018. jan. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Ali Expressről rendelek alaplapot és kicserélem akkor elvileg működnie kellene, nem?

Ott láttam $70 körül van.

2018. jan. 7. 16:33
 8/8 anonim ***** válasza:

Olyat vegyél ami 2016-os gyártású.

Akkor elvileg nem lesz vele gond.

2018. jan. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!