Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Betörött az IPhone 7 plus...

Betörött az IPhone 7 plus telefonom képernyője! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Sikerült kiejtenem a kezemből a telefonomat és sajnos be is tört a képernyője! A kérdésem az lenne, hogy ha teljesen jól működik, tehát szerintem csak az üveg repedt meg, akkor is teljes kijelzo cserére van szükség vagy van olyan lehetőség, hogy csak az üveglapot cserélik ki? Nem tortent velem még ilyen, úgy hogy nem nagyon tudom mit kell ilyenkor tenni!

2018. jan. 6. 16:13
 1/7 anonim ***** válasza:

Ez csak rajtad múlik hogy tudod e használni vagy meg akarod csináltatni. De ezt innen nem igen lehet megállapitani, ha te ott nem tudtad.

De tudsz rendelni hozzá komplett kijelzőt szerszámokkal együtt, [link] nem is drágán. Vagy te vagy valaki aki ért hozzá meg kicseréli.

2018. jan. 6. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem érdemes lenne elvinned a szervizbe, Budapesten van iSamurai, meg egyéb szervizek, ahol megcsinálják. Persze a javíttatás ára is borsos, mint ahogyan a készüléké, de megéri. :)


Ui: Javíttatás után érdemes a telefon mellé egy üvegfóliát vásárolnod, így ha a telefonod leesik, a fólia fog betörni, nem maga a telefon kijelzője. :)

2018. jan. 6. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Volt rajta uvegfolia de az nem borította be teljesen a képernyőt, és nem teljesen képernyővel lefelé esett, hanem kicsit feloldalasan a sarkára ezért az uvegfolianak igazából nem is lett különös baja annál inkább a telefonnak! És igen nézegettem már oldalakat, hogy ki mennyiert csinálná meg, de azt nem tudom hogy ha csak az üveg törött be, de maga a telefon teljesen tökéletesen működik, akkor nem lehet, hogy csak az üveget cserélik ki a teljes kijelző helyett?
2018. jan. 6. 16:39
 4/7 anonim ***** válasza:

Volt már ilyen kérdés.


Valaki linkeljen már be egy szervizt ahol csak üveget is cserélnek, és nem kell a teljes kijelzőt kicserélni.


kérdező:


Westend-be vidd el, van egy rakat bolt, kérj kijelző cserét.


Ennyi.

2018. jan. 6. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Szóval van ilyenre lehetőség ? Ez akkor körülbelül mennyibe kerülne? És mi a tapasztalat, gyári minőségű üveget szoktak használni?
2018. jan. 6. 17:32
 6/7 anonim ***** válasza:

Ezek megbízható, Apple-ös boltok, ott jól kicserélik.

Mint említettem, az ára borsos, nem úszod meg olcsón.

2018. jan. 6. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Tudnátok még esetleg jó és megbízható boltot mondani?
2018. jan. 6. 20:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!